Šumavská áčka

50 procent z LPM :)

O víkendu se uskutečnily závody ŽA, ŽB v Albrechticích u Sušice. Dosud nezmapovaný prostor okolo rozhledny Sedlo a hradu Kašperk si nenechalo ujít hodně závodníků našeho oddílu a určitě nelitovali.

Sobotní krátká se běžela okolo vrchu Sedlo a nabídla hodně různých skalek, srázů, velmi kamenitý terén s malou hustotou cest. Tratě měly méně kontrol, ale byly zajímavé a dostatečně orientačně náročné.

V D18B Terka navázala na své úspěchy z předchozích béček a umístila se na druhé příčce,  Martin P. se zařadil na třetí pozici v H20B , v H10 byl Šimon pátý a Martin Š. osmý. Mirka a Míra obsadili ve svých kategoriích sedmá místa. Na ostatní se můžete podívat zde.

V neděli některé kategorie nahlédly až k hradu Kašperk, klasika disponovala docela vysokým počtem voleb a velkým převýšením. Většině našich závodníků se klasika povedla lépe. V kategorii D20A se Kačka s Barčou usadily na druhém a třetím místě, Jirka v H20A skončil třetí, Martin v H20B vybojoval druhý flek. Terka i Šimon dosáhli stejného umístění jako v sobotu. Petr Suchý si polepšil a získal páté místo v H35, Fanda doběhl v elitě na 19. pozici. Na výsledky z neděle můžete mrknout tady.