Uživatelský manuál

 • Přihlášení na závod

  Z nabídnutého seznamu závodů vyber závod, na který se chceš přihlásit a potvrď tlačítkem Vyber.
  Dostaneš se na editaci přihlášky.
  Tady si nastav kategorii vybráním z roletkového seznamu - nemůžeš vybrat jinou kategorii než je přednastavena. Množina kategorií odpovídá vypsaným kategoriím z rozpisu závodu, pokud najdeš chybějící kategorii, napiš.
  V kolonce SI napiš číslo čipu, se kterým chceš běžet závod. Přednastavený je tvůj čip, který používáš - jeho číslo můžeš nastavit v editaci svých údajů (Administrace - Uprav/vymaž závodníka).
  Do pole poznámka budeš nejčastěji vyplňovat objednávku ubytování, proto si můžeš vybrat z přednastavených textů (podrobněji v pravidlech PS). Dopsat vlastni text je samozřejmě také možné. Upozornění - text z poznámky je odeslán s přihláškou pořadateli, neslouží pro oddílovou komunikaci. Věci jako je doprava, které jsi doposud posílal a řešil v jednom mailu s přihláškou, sem prosím nepiš a řeš je jiným způsobem.
  Po úspěšném přihlášení potvrzeným vypsáním přihlášky a oslavného textu "Přihlášeno!" systém přihlášku přijal a bere ji jako závaznou. Do termínu přihlášky ji můžeš vesele editovat v sekci Úprava přihlášky / odhlášení.

  Pravidla přihláškového systému

 • Přihlášení na závod

  Přihlásit se můžeš jen na závody, kterým nevypršel termín přihlášky. Ten je nastaven do 15:00 dne uvedeného u závodu jako termín přihlášky. Většinou se bude jednat o stejný datum, jaký je uvedený v rozpisu, případně si necháme denní rezervu. Z toho vyplývá, že po termínu přihlášky se nebude možné přihlásit přes přihláškový systém. V takových případech se obracej rovnou na Míru, který ti řekne, jaké jsou ještě možnosti přihlášení.
  Změna! Pokud je v rozpise uvedeno více termínů přihlášek (lišících se výší startovného) je v systému uveden ten první možný. Čtěte proto pozorně rozpis. Po prvním termínu se bude možné přihlásit pouze mailem!
  Pokud se chceš přihlásit na závod, který není v systému napiš mail.
  Pozor jedna velká ZMĚNA ! Přihlášku je nutné vyplnit na každý závod samostatně, to znamená na sobotu zvlášť a neděli zvlášť i v případě stejného pořadatele.
  S tím se pojí i jiný způsob hlášení ubytování. K němu slouží důležité pole Poznámka.
  Objednávka ubytování:
  Vyber si z roletkového menu
 • NE - nechci ubytování (uloží do pole poznámka text "bez ubytování")
 • ANO - chci ubytování (uloží do pole poznámka text "ubytování")
 • Vybral si ANO a chceš upřesnit ubytování na základě rozpisu, např.: Poznámka: Ubytování ze soboty na neděli pište jen k nedělnímu závodu! K sobotnímu pište ubytování z pátku na sobotu.
  Př. Chci se nahlásit na dvoudenní oblastní žebříček s ubytování ze soboty na neděli. K přihlášce na sobotní závod nechám nastavené ubytování na hodnotě NE, a k nedělní přihlášce vyberu hodnotu ANO.

  Dále do pole poznámka patří:
 • Speciální požadavky na startovní čas (hlídání dětí, dopravní spojení) : žádám o pozdější start, rozdílný start s manželkou... záleží na možnostech pořadatele
 • Objednávka stravování od pořadatele - podle rozpisu: objednávám večeři
 • Zapůjčení SI: půjčit SI
  A jiná upřesnění dle rozpisu pořadatele (druh ubytování, doprava na etapy...)