Sedmihoří 14čt 3.7.2014 22:13
Startovka po oddílech - Etapa 3vytvořeno OE2010 c Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
12H TIPO TKE (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Ágnes NémethD4512H695033983148
István DankóH4012H69004513238
Attila MolnárH4012H700070122432
 
 
14U OK Carnika (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Kostiantyn BezruchkoH5014U6300130028180
Olena BezruchkoD4014U705013002025
Olexandr GladkyyH5014U61001302714104
Larysa BronykovaD5014U6350130271563
Alexander UsenkoH5014U6400100809166
Elena UsenkoD4514U6950160178380
 
 
16U Gorelov (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Tanya MoiseevaD1416U0151204081415
Kolya KopylovH1416U010264
 
 
17U Orienta-Opal (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Zoya ChernykhD1217U0351727408128
Misha ChernykhH1217U030289575398
Stepan MalinovskijH21L17U7003773377102
Elena SologubovaD5017U7054130147783
Sergey ChernykhH5017U70051404992102
 
 
2IC DK (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Tereza DadákováP62IC9050
Zuzana DadákováD21L2IC8900119
 
 
37S Kysucke Nove Mesto (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Fujak VladimirH3537S7200425448120
 
 
44C Neregistrovaní (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Markéta ŠpinkováD21K44C855091
 
 
ABM KOB Moira Brno (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Stanislav MokrýH21LABM9202886812106
Ondřej NovotnýH21LABM92117003038138
Ondřej MokrýH21LABM9410886814134
 
 
AOP Přátelé orientačního běhu Opav (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Šárka KašparováD21KAOP72515229597
Iva KošárkováD21LAOP81525156859
Pavel KošárekH21LAOP710252296180
Marcela TesařováD21LAOP9450515074123
 
 
API OK Andante Písek (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří FundaH50API640123233670
 
 
ASU Magnus Orienteering (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Hana HorvátováD18ASU97979803547
Roman ZbranekH21LASU8808920699116
Radek DvořáčekH21LASU944568234424
Petr HorvátH21KASU944788626428
 
 
BBM BETA URSUS Orienteering (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Oldřich DenemarekH60BBM510041039893
Irena PeřinkováD45BBM655033125778
Šimon PeřinkaH18BBM97003317972
Pavel PtáčekH45BBM6508980377148
Pavel PtáčekH18BBM960088628614
Patrik PtáčekH16BBM980098037639
Jan FialaH21LBBM7205515468118
 
 
BOV TJ Baník Ostrava OKD (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Ondřej HerdegenH60BOV520023261481
Miroslav SikoraH65BOV480252171132
Vlastimil DvořákH65BOV490151370138
 
 
BSO KOB Baník Sokolov (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Adam SolomkoH14BSO0002789566
Vladimír SolomkoP3BSO7003301430
Pavel KassH40BSO7000868614
 
 
CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Ondřej TomášekH14CEL010030156276
Adam TomášekH10CEL040030156757
 
 
CST OB Strakonice (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Václav PelcH21LCST67022027924150
Bedřich ŠafaříkH65CST4601443103118
 
 
DCE KOB Dobřichovice (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef PaulH70DCE4401301171131
Mirka PaulováD60DCE5250535979
 
 
DKP Oddíl OB Kotlářka (23)
JménoKategorieReg.SIStart
Dominika PlochováD21LDKP86515179897
František HavlůjH21LDKP830888927898
Violka JanatováHDRDKP09509785
Martin JanataH21LDKP830688860814
Lucie JanatováD21LDKP81549999888165
Vojtěch IllnerH20DKP96008991560
Anatoliy HopanyukH21KDKP790024
Hana DudováD55DKP575249892111
Jakub IllnerH21LDKP6601515448156
Daniela IllnerováD45DKP665123193990
Kateřina IllnerováD16DKP9950988822
Eva SetínkováD21LDKP8759894685
Petar VelichkovH45DKP67042070840150
Marie DlouháD21LDKP87567875600149
Ondřej PospíšilH21LDKP871733674656
Zuzana ProuzováP3DKP625049865
Jitka ProuzováD21KDKP91524982375
Sofie ŠtokováHDRDKP0750
Mariana ŠtokováD21KDKP8158988053
Petra KošťálováD21LDKP82561407425145
Vendula KarbanováD21KDKP83505175979
Tim van DongenHDRDKP100051142
Jiří RambaH21LDKP8606231951170
 
 
DOB KOB Dobruška (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Radim HošekH21LDOB873730162770
Věra PeterováD21LDOB8751682690131
Tereza PřecechtělováD21LDOB89718564109
Eva MertováD21LDOB855132028661
Jana PeterováD14DOB005189736411
Martin JandaH21LDOB800292069628
Martin LžíčařH21LDOB8803723062
Alena PeterováD21LDOB89537247117
Jaroslav ZemanH21KDOB884430162336
 
 
DOR OK Dobříš (20)
JménoKategorieReg.SIStart
Veronika ArnoštováD10DOR04554345963
Jan BambousekH16DOR9800204530133
Martin BambousekH35DOR73022045316104
Julie BambouskováLINIEDOR065020448958
Antonín JirasLINIEDOR0701204252214
František JirasHDRDOR09002044893
Jenda JirasH10DOR0505204252159
Anežka JirasováD12DOR03502045303130
Taťána KovalčíkováD16DOR9850204490040
Jana JirasováP3DOR74502050490
Radek NigrinP3DOR72022067310
Jana NováD40DOR7150204531349
Jáchym NovýH10DOR0502204488841
Benedikt ŠpanělH10DOR0508204531875
Ondřej ŠpanělH40DOR7100205850618
Vojtěch ŠpanělH10DOR0407204530465
Julie NentvichováD12DOR03512045307138
Klára NentvichováD16DOR9950204531416
Lubomír NentvichH55DOR5800204253097
Romana NentvichováP3DOR66512058509
 
 
EKP VŠTJ Ekonom Praha (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan PeckaH40EKP680051515210
Tereza PeckováD10EKP0551516007
Ivana PeckováD45EKP62525160150
Veronika NáměstkováD35EKP735133673427
Denisa NáměstkováD14EKP01549818447
Radka NáměstkováD12EKP0353981849126
Aneta NáměstkováLINIEEKP075614034294
Jura JanečekH21KEKP67015158716
Dagmar JanečkováD21KEKP65505159487
Josefína JanečkováD12EKP03512067977150
Libuše FantováD45EKP56505158368
Miroslav FantaH55EKP580051147117
Kateřina FantováD12EKP025649632136
 
 
FJI SK FREE Jihlava (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Ladislav BlechaH60FJI51065198989
Věra PodhorskáD60FJI52522329001
 
 
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Milan BorovičkaH50FSP610451509760
Milan HanákH75FSP34005196445
Milan KrauszH45FSP6700682118154
Tomáš ŠimekH50FSP6304140343488
 
 
HAV SKOB Baník Havířov (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Sylva VričanováD40HAV6751881517
Barbora KaděrováD40HAV70514942833
Pavel KaděraH40HAV710025312028
Adam PreisslerH21KHAV8608202396350
Hana SochorováD40HAV62505294365
Tomáš SochorH40HAV630151543622
Zuzana ProboszováD40HAV72504161573
Pavlína OpletalováD40HAV66524930625
 
 
HCE TJ Sokol Hostivice (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel KettnerH50HCE590051510576
Lenka KettnerováD45HCE64507202877102
Martina MudrováD45HCE64515198498
 
 
CHC K.O.B. Choceň (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Jana SemrádováD16CHC995142554426
Ladislav SemrádH18CHC9701205357718
Petr JanebaH50CHC6001957368
Vladimír JanebaH18CHC960295728
Jan ShánělH21LCHC94022053589136
 
 
CHT OOB SK Chrast (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš MatrasH21LCHT800151980164
 
 
JES KOS Jesenice (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel OttaH55JES460130166699
Terezka OttováD21LJES8651301662101
Ondřej RosenbaumH14JES000123752488
Jana KotáskováD35JES745123752817
 
 
JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Vladislav HrstkaH55JHB57025235773
Vladislava FencíkováD21LJHB655353614147
 
 
JPV Oddíl OS SK Prostějov (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr DadákH14JPV0101204521160
 
 
KAD Originální Vivalín Team Kadaň (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef JandaH55KAD470130166781
Lenka JandováD40KAD725030167053
 
 
KAM SK Kamenice (25)
JménoKategorieReg.SIStart
Adam AlbrechtH12KAM020399589978
Eva AlbrechtováD21LKAM7850515490139
Iveta AlbrechtováD16KAM995051549136
Helena HankovcováD12KAM0350442879140
Lenka HankovcováD40KAM705368209921
Hugo HankovecH12KAM020143644684
Petr HankovecH35KAM7101995898118
Kristýna HlubučkováD21LKAM95517003009125
Valerie KamererováD21LKAM9452428250135
Tomáš KapalH21LKAM9402232267144
Vojtěch KettnerH21LKAM9601897360148
Tomáš KováříkH40KAM6901514986
Marie KováříkováD14KAM005043696437
Petr KozákH21LKAM65015173350
Jakub MoravecH18KAM970222
Přemysl PrášekH21KKAM930541039222
Tomáš RusýH21LKAM9301205150966
Ondřej SemíkH21LKAM9401920683166
Daniel ŠafkaH21LKAM910553667172
Jan ŠafkaH45KAM660451745132
Vít ŠkáchaH12KAM030968269596
Magdalena ŠkáchováD14KAM015143481823
Petra ŠkáchováD21LKAM7054720176079
Viktorie ŠkáchováD10KAM065043480313
Zuzana ŠkáchováLINIEKAM06515155032
 
 
KBP KBP Praha (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr ValterH60KBP45006645111
 
 
KON KOB Konice (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Petra DittrichováD21LKON8787515153121
Johana OtrubováD21KKON785299581671
Jan KrtičkaH21KKON7931206792952
Ester KrtičkováHDRKON07508908
Michaela KrtičkováD21KKON79758897107
Karolína OtrubováHDRKON088852482
Zuzana DittrichováD21KKON917552416103
 
 
KRL Kometa Kralovice (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Dagmar BiersakováD16KRL005171501008
Eliška FišarováD12KRL03512017667122
Miroslav FišarH35KRL720151474122
Lenka HanákováD16KRL9951729129912
Tereza ŠlechtováD14KRL0152709070139
Magda HanákováD18KRL965171401969
Lenka MudrováD14KRL005220207085
 
 
KSH OOB TJ Kašperské Hory (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Miloš FialaH65KSH48018674128
Mária PatákováD55KSH5751232257105
Antonín ŠustrH12KSH020141618174
Ondřej ŠustrH10KSH050123227067
Hana ŠustrováD35KSH775541618335
 
 
KSU Klub vytrvalostních sportů Šum (26)
JménoKategorieReg.SIStart
Libor MarečekHDRKSU070749318
Ondřej JílekH16KSU9908205628549
Dominik GedeonH16KSU9900206733737
Veronika ŠvancárováD16KSU985320118136
Dominika SmrčkováD18KSU979989734821
Ondřej ŠrámekH16KSU9909205354841
Hana JanůD21LKSU939388626783
Jakub JílekH21LKSU9202205848260
Zdeněk JanůH21LKSU904588629282
Petr TurczerH21LKSU794551517932
Kateřina SmolíkováD21KKSU77932067339105
Miloš HeclH21LKSU760188629620
Jana HeclováP3KSU7550443087
Petr SmrčekH35KSU7401206733394
Věra SmrčkováD21KKSU737342041463
Gabriela HudosováD40KSU7299205628319
Martina KrčováD40KSU727244285551
Helena ŠvancárováD40KSU7252202723345
Milan MatoušekH21LKSU6701205846168
Jaromír ŠrámekH55KSU5801515101111
Zdeněk JanůH55KSU574988629393
Jaromír KomárekH65KSU490052616114
Marie HeclováD10KSU04544464471
František HeclH12KSU02012058486100
Matěj KrčH14KSU0101205848152
Vladimír KvětoňH45KSU6800446412108
 
 
KTA SK Kotnov Tábor (11)
JménoKategorieReg.SIStart
Helena HudečkováD45KTA695130164756
Vojtěch RůtaH18KTA970188761426
Petr HudečekH21KKTA92014107508
Alena ZemanováD50KTA635123235975
Lenka ZemanováD21KKTA8851232351101
Jaroslav HudečekP3KTA6501416339
Alena HudečkováD65KTA435141633825
Jana SvobodováD16KTA995168265730
Martina SvobodováD40KTA7151202520311
Anna SvobodováD14KTA015168263527
Jiří VébrH21KKTA690151548412
 
 
KUL KOB Ústí nad Labem (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Jana BudilováD21KKUL815061
Martin ChrzP6KUL7001
Lucie OndřichováP6KUL7051
Michal GlöcknerH40KUL70002
Anna GlöcknerováD16KUL995020
Pavlína VostřelováD16KUL985024
 
 
KUO KOB Ústí nad Orlicí (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Viktor MutinskýH45KUO650151752128
Zdeňka MutinskáD45KUO64995175154
 
 
KVS SKOB Kobra Vsetín (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš BubelaH21KKVS8100786744
 
 
LBE TJ Lokomotiva Beroun (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Vladimír MezníkH50LBE64005297186
Pavla VildmonováD35LBE745143483433
Pavel KarmazínH40LBE6800529758
Jakub KolářH20LBE95014463644
 
 
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Marcela KrausováD35LCV735125315343
Miluše ZenkerováD65LCV455030152427
Ivana MágrováD45LCV555030172052
Zdeněk MágrH55LCV5000301718121
 
 
LDC KOB Děčín (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Ivan StibalH55LDC57018337109
Věra StibalováD50LDC6051834481
Jiří PavlásekH21KLDC750122266526
Alena PavláskováD21KLDC8652835099
 
 
LLI TJ Loko Liberec (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Vojtěch PeterkaH21LLLI7502515503132
Petr MelicharH16LLI0001139899647
Jakub PeterkaH12LLI040451201102
Vojtěch MelicharH18LLI980272003754
Anna ŠtičkováD18LLI965172003613
Matouš FürstH18LLI9603700300616
Aleš FürstH45LLI6801436961142
Katka FürstováD45LLI6950203212660
Anna FürstováD16LLI9854205630618
 
 
LPM OK Lokomotiva Plzeň (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Barbora ŠikováD18LPM965072018195
Martin ŠoupaLINIELPM050030171722
Miroslav ČernýH35LPM750449637112
Kamila LedererováD35LPM7352204254611
Pavel DvořákH35LPM78052042509136
Petr StehlíkH21LLPM79032045235110
Jiří PechH45LPM54022067253112
Iva PechováD35LPM6151206724525
Jakub JedličkaHDRLPM0001
 
 
LPU OK Lokomotiva Pardubice (19)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr KlimplH60LPU5401301633119
Lenka KlimplováD21LLPU7951127127971
Alena KlimplováD55LPU5551100661495
Zuzana KlimplováD21KLPU81519333115
Jan FukátkoH21KLPU810592820
Zuzana HermanováD21LLPU875251513687
Eliška KulhaváD20LPU965788763546
Petra ŠkodováD21LLPU8359202533477
Václav FarářH60LPU5201926099
Martina BaštováD21KLPU8453922185
Pavla HorováD21LLPU945788792767
Berenika DržkováD14LPU015142554517
Filip DržkaHDRLPU09019324
Štěpán DržkaH21LLPU76042073755176
Markéta DržkováD21KLPU7670928149
Lukáš HovorkaH21LLPU9001981816130
Jan ŽákH16LPU980223260835
Michal ŽákH14LPU000323260478
Marcela ŽákováD40LPU705342555457
 
 
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Alena KovářováD50LTP615123291461
Karel KovářH50LTP6102682080108
Lenka KovářováD18LTP9750720034413
Ivana LošťákováD35LTP775823253657
Jan EiseltH21KLTP880168209234
Luboš BrunerH45LTP6501682114158
Petr BílýH45LTP680551279122
Kateřina RibyD40LTP725234204639
Thomas RibyH12LTP020289736790
Philip RibyHDRLTP0702897359
Ela LošťákováLINIELTP095168208310
Sára LošťákováLINIELTP065042043430
Boris KovářH45LTP6710899153100
 
 
LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Martina HindrákováD50LTU6451720180867
Lenka PaurováD40LTU6452206020361
 
 
MAS KČT Aš (15)
JménoKategorieReg.SIStart
Barbora LučanováD14MAS005130151419
Daniela KřížováD12MAS0250301510148
Adéla PetříkováD12MAS03524455142
Jiří FrankH18MAS960030150524
Tereza PelcováD16MAS98534161892
Tomáš RedlichH21LMAS8200909792
Matyáš MálaH10MAS0800202616279
Jan HájekH60MAS54017885103
Tomáš VendelbergerH12MAS03022026165106
Josef KřížekH12MAS020130150794
Filip KřížekH12MAS030130150986
Marie KřížkováD10MAS04503015165
Filip KřížekH35MAS7800301726126
Jitka KřížkováP3MAS80502026164
Ivo KřížekHDRMAS0501301728
 
 
MBM O-mikron (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Kamila MesiarkinováD21LMBM82827200319137
Michal ŠrubařH21LMBM86062051488140
 
 
MFP VŠSK MFF UK Praha (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr KučeraH35MFP7602515076108
 
 
MLA MLOK Mariánské Lázně (19)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan FišákH55MLA4401788289
Pavel BínaH45MLA6708232231116
Kathrin BínováD35MLA675441617219
Jan MichalecH55MLA57017881101
Karla ŠmejkalováD50MLA625641618777
Adéla PostránskáD10MLA055127
Radka PostránskáD35MLA745039
Adam PostránskýHDRMLA0900
Vít MacuraH16MLA980041617955
Jana MacurováD45MLA665730148584
Jaroslav MacuraH45MLA5903301486138
Samuel JanochH10MLA050241618051
Stanislava OpavováD45MLA5451788488
Jan SklenářH65MLA420151611122
Martina KamarytováD35MLA665123221015
Miloš KamarytH45MLA6404336705126
Michal KamarytH21KMLA92052322274
Dana KuncováD45MLA6851787776
Petr KuncH45MLA66017878102
 
 
MOV SKOB Ostrava (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Honza HolecH45MOV67012045247104
Václav PetrH55MOV580152980123
 
 
NEJ TJ Jiskra Nejdek (22)
JménoKategorieReg.SIStart
Regina TokárováD14NEJ015120357373
Radim TokárH12NEJ0300204956792
Pavla NádeníčkováD14NEJ0150205627535
Iva NádeníčkováD12NEJ03502035733146
Alexandra MarešováD16NEJ995020673480
Klára MarešováD12NEJ02502067349132
Jakub ZiebaH16NEJ9800206734731
Veronika ZiebováD10NEJ0450205628419
Jan VeckoH14NEJ00022073671070
Alexander MarešH35NEJ73002067350128
Jaromír FreyH70NEJ410049619135
Marcela MarešováD35NEJ745023220713
Regina TokárováD45NEJ695030141696
Josef NádeníčekH35NEJ7000232230110
Nela UrbančíkováD12NEJ0352232226124
Jaroslav ZiebaH45NEJ6500232206140
Lenka ZiebováP3NEJ7251232229
Vojta ŠilhanHDRNEJ0801232215
Petr ŠilhanP3NEJ8600301424
Barbora HnízdilováHDRNEJ0951232228
Lukáš HnízdilP3NEJ8201232205
Jaroslav ZiebaP3NEJ6501232206
 
 
NNN Neregistrovaní (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Martin SmejkalH21KNNN850043694810
Lenka KosobudováP3NNN19732025208
Anna KosobudováLINIENNN2006202520920
Katka KosobudováD10NNN200420252079
Dušan KosobudP3NNN19722025210
Dušan KosobudP6NNNXXXX2025210
Walder JiříP6NNN1963446421
Walder MichalP6NNN19982044886
Voltrová AnnaP3NNN01517942
Voltrová JanaP3NNN6151438638
Vladimír KvětoňH45NNN0002446412120
Beránková LenkaP6NNN0052682110
Švarc JiříP6NNN0009682108
 
 
NPA SK LOB Nová Paka (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Jaroslav KalibánH60NPA5101205974191
Karel NovákH60NPA5001206021595
Jiřina KalibánováD60NPA5351206021717
Jana NovákováD55NPA55522060214101
Zdeněk ZikmundH21KNPA6705700300260
Ivana TauchmanováD35NPA785220603005
Monika ŠmidrkalováD21LNPA9051207370863
 
 
OCB OC České Budějovice (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Václav BoučekH70OCB410151410129
Kristina AshD14OCB005141040013
Ludmila BoučkováD65OCB43515143235
Jakub BoučekP6OCB9501416348
Adam AshP6OCB970151409
 
 
OLP PSK Olymp Praha (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Vladimír JohnH55OLP550249500103
 
 
ONO SKOB Ostrov (11)
JménoKategorieReg.SIStart
Šárka GabrielováD55ONO5950868099
Jan LisýH65ONO4201301501130
Monika LisáD40ONO675068208543
Jan OncirkH12ONO030130150080
Jiří HájekH35ONO640068207286
Kateřina UrbánkováD21KONO9250920073167
Michael HukH10ONO050023220177
Petr ŠevčíkH35ONO72007201768114
Daniel ŠevčíkH12ONO020030149370
Anežka ŠevčíkováLINIEONO055030149412
Olga ŠevčíkováD35ONO7650867847
 
 
OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Štěpán RiesslerHDROTK0500426385
Eliška RiesslerováD12OTK0350331701144
Otto RiesslerH45OTK6800433092130
Kryštof PanovecH14OTK000133121654
 
 
PBM TJ Spartak 1. Brněnská (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Libor RobotkaH60PBM53035202797
Lenka RobotkováP3PBM545152051
 
 
PCB SKP České Budějovice (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Zdeněk BlablaH55PCB590151406113
 
 
PGP SK Praga (28)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan DrbalH40PGP71015222526
Martin HasalH16PGP9804720119429
Jana HasalováD45PGP675123236174
Lenka DarmovzalováD21LPGP7951981843105
Petr BaldrianH35PGP7203246088
Jakub VeselýH20PGP95039958122
Martin KondrátH21LPGP65012067946152
Šimon NavrátilH21LPGP9702681882112
Magdalena ČtrnáctováD40PGP715123192415
František ČtrnáctH12PGP040123194888
Šimon ČtrnáctP3PGP00012032143
Jiří ČtrnáctP6PGP76032045241
Jan ProcházkaH21LPGP820688626594
Jan PřibíkH50PGP63015163190
Agáta PřibíkováHDRPGP0651303955
Monika PřibíkováD40PGP725630161837
Luboš MatějůH21LPGP7601682623104
Martina SpurnáD21LPGP855699583295
Tomáš JanovskýH21LPGP6401515464160
Klára HrabánkováD20PGP965423205048
Radana JelínkováD55PGP5851301361113
Marek UhlířH20PGP94053311576
Magdalena RyšaváD35PGP76505162759
Petr NemšovskýH35PGP760289915298
David HrabánekH50PGP60035167394
Ilona HrabánkováD50PGP625023218473
Markéta ZelenáD55PGP585051862109
Vladimír ZelenýH65PGP480051863126
 
 
PHK OK 99 Hradec Králové (11)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavlína ChvátilováD35PHK7450943049
Johana ChvátilováD10PHK045036200015
Jiří ChvátilH40PHK720033671730
Šimon ChvátilH16PHK9908203574443
Petr LosmanH21LPHK790151542078
Lenka SvobodováD20PHK955199589350
Karel KavalírH45PHK6503937894
Jáchym KavalírH16PHK9901983053
Kateřina KavalírováD45PHK6756983364
Jan KamenickýH45PHK6601232255106
Petr KadeřávekH21LPHK7605939940
 
 
PLU TJ Sokol Plumlov (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Daniela PullmanováD21KPLU845083
Ota MelcherH21KPLU8001206796814
František OtrubaH10PLU0501205150661
 
 
PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel KřížH65PZR48002023807144
Zdenka KřížováD60PZR50514982111
Jaromír PospíšilH65PZR441751994140
 
 
RBK SK Radioklub Blansko (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Michal HenekH21LRBK860551519342
Alice KozumplíkováD21KRBK815198181895
Petra HegerováD21LRBK9355219245127
Monika PekárkováD21KRBK925230128665
 
 
RIC OB Říčany (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Eva VyhnálkováD35RIC755288927937
Marie VyhnálkováD14RIC0151201923629
Barbora VyhnálkováD21LRIC9850202381275
 
 
ROU SKOB Roudnice nad Labem (12)
JménoKategorieReg.SIStart
Lenka SvobodováD45ROU66502043618100
Jakub SvobodaH21LROU930130169586
Jana KyselováD40ROU7050204361913
Nela KyselováD16ROU995143480442
Dobroslav PohořalýH50ROU64012023803118
Hugo PohořalýH14ROU0103202395784
Anna PohořaláD16ROU9954202395332
Karolína PohořaláD35ROU685020239513
Jana BukováD40ROU715033120869
Petr BukH16ROU000133150345
Miloslav BukH50ROU620233105882
Michal BukH18ROU9601535370
 
 
ROV OK Zubří (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří KadaňkaH50ROV60014989778
Kadaňka JanP3ROV0001420411
 
 
ROZ OK Roztoky (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Svatava VoltrováD50ROZ615043864365
 
 
SBK KOB Start Blansko (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Věra KolaříkováD60SBK52514968513
Zdeněk KolaříkH60SBK540649683115
 
 
SCP OK Sparta Praha (21)
JménoKategorieReg.SIStart
Miloš NovákH65SCP460052299136
Ladislav HošekH50SCP60015211562
Pavel VeljačikH50SCP62004988996
Markéta VeljačikováD45SCP645133673582
Ondřej VrabecH21LSCP830351558100
Romana RůžkováP3SCP8250232028
Martin VrabecH50SCP61005157158
Dana KavkováD45SCP615044641886
Jiří KavkaH50SCP5900682630100
Jarmila LohrováD65SCP465021922029
Pavel JahnH55SCP550068210187
Helena JahnováD55SCP55505276097
Ivo LohrH21LSCP6801442853114
Petra SkripnikováD21KSCP86565315989
Štěpán SkripnikH21LSCP79018878122
Eva TloušťováD35SCP69505211431
Josef ValášekH65SCP450149813120
Naďa ZavadilováD55SCP5450336750103
Tomáš ProcházkaH21KSCP820051511440
Zdeněk PřečekH60SCP5200500289117
Miloš RakovecH65SCP4500443066124
 
 
SHK TJ Slavia Hradec Králové (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Martina ThýnováD12SHK0350410782152
Nikola ThýnováD14SHK0051203219141
Dita Terezie OndřejováD21KSHK85509915111
Ivana ThýnováD45SHK6651201766344
Zdena ŠabatkováD55SHK56529112107
Roman PaclíkH21LSHK7801913746
Josef KohoutH40SHK6902201766912
Petr ŠabatkaH55SHK57039115105
 
 
SCH TJ Skalka Cheb (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Miroslav VlachH50SCH6101246813106
Ladislav SchejbalH60SCH530123237383
 
 
SJC TJ Sportcentrum Jičín (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Lenka KazdováD21LSJC8484995813115
Ondřej KazdaH21LSJC820288628854
Zdeněk TesařLINIESJC040120535440
Zdeněk TesařH40SJC7401205354320
Jan BenešH21LSJC8703886513154
Zuzana ProcházkováD21KSJC85519969109
Lucie SoukupováD21LSJC895151180143
Iva BenešováD50SJC6151990879
Josef BenešH55SJC5801990771
 
 
SJH SJH Jindřichův Hradec (10)
JménoKategorieReg.SIStart
Milan DundáčekH45SJH6902331598156
Karel DundáčekH10SJH040142043543
Julie DundáčkováD16SJH985342044310
Hana DundáčkováP3SJH7052442862
Ivan GřundělH70SJH4201331289133
Jan BenešH40SJH700133676736
Michaela BenešováD10SJH065155345123
Iva BenešováD40SJH70511099
Jana BenešováD21LSJH9451920682133
Milan HavlíkH50SJH620123120972
 
 
SJI OK Jihlava (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Dana HrstkováD45SJI60515235858
Tomáš OranyH21KSJI731188929420
Vojtěch OranyH10SJI040136199981
Sylva OranyováLINIESJI07515219234
Michal ProšekH21KSJI78238886442
Jaroslav VítekH40SJI7201206182716
Matěj VítekH10SJI0500206184169
Hana VítkováLINIESJI075014026
Lenka VítkováP6SJI8050141
Zuzana ČechováD45SJI695198033492
Petr ČechH14SJI0001207568080
Tereza ČechováD18SJI985220585111
Jan BořilH18SJI970072005846
 
 
SKV TJ Slovan Karlovy Vary (12)
JménoKategorieReg.SIStart
Kateřina OndrováD21KSKV895141621793
Gabriela SavičováD35SKV795233149051
Marek ŠtěrbaH10SKV04015173845
Lukáš ŠtěrbaHDRSKV10012045223
Marie ŽandováD35SKV655123648641
Jan DítkoH35SKV7301682634116
Markéta DítkováD10SKV045168265211
Jitka DítkovaD35SKV775268267621
Václav BaduraH21KSKV810172009046
Jaroslav KubátH55SKV52035113795
Lenka KubátováD55SKV5551237549117
Svatava NovákováD60SKV5351511357
 
 
SLA SKOB Slaný (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan HanákH21LSLA8002880084
Zdeněk ŠvecH65SLA47008806116
Emil ZábranskýH70SLA4200420425137
 
 
SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Monika PološčukováD45SMB6551772266
Lucie PološčukováD21KSMB90514997773
 
 
SNA TJ START Náchod (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří DouchaH21LSNA7105962680
Martin DouchaH10SNA0501963639
Tomáš DouchaHDRSNA08019616
Jaroslava DouchováD40SNA7155960627
 
 
SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef KulhavýH50SRK570141630098
Jarmila KulhaváD40SRK67512192787
Tereza KosováD14SRK0151207374733
Veronika ŠklíbováD14SRK01534163439
Michaela KosováD45SRK675243861146
Michal ŠklíbaH16SRK9900720175851
Jan ŠklíbaH35SRK75019811124
Jana ŠklíbováD35SRK7651950345
 
 
SSU SK Severka Šumperk (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Eliška KuncováD21LSSU89517003039111
 
 
TAP KOB TRETRA Praha (14)
JménoKategorieReg.SIStart
Jakub MakovskýH21LTAP8511777851116
Jakub VlášekH18TAP97025184620
Michal HodekH21LTAP8808515433174
Martin ČernýH21LTAP8902887637162
Vítězslav ZajícH21LTAP861051546990
Kateřina ZamazalováD21LTAP9053416010113
Teodora DědkováD14TAP005136196131
Lucie GabrovskáD21KTAP885488885469
Jiří JirousH21KTAP720144286718
Jan KutálekH21KTAP830144287838
Anna HermannováD21LTAP925123213293
Markéta ZajícováD21LTAP905436193489
Jakub CikhardtH21LTAP870636198872
Balzhima BatobolotováD21KTAP875141600759
 
 
TBM KOS TJ Tesla Brno (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel MilánH35TBM722753242102
Jakub MilánH12TBM0411888640108
Tomáš MilánH14TBM011144307872
Jindřiška MilánováD35TBM74754161109
David NečasH35TBM761168207392
Petra GrycováD35TBM746723067955
Jan GrycH45TBM670953233160
Vojtěch GrycH14TBM010699586768
Ondřej GrycH10TBM040688864849
Kamila ŠpringlováP6TBM005053292
Anna CigošováP3TBM5253410192
Vodrážka ŠtěpánHDRTBM000253252
Eva HamalainenP6TBM705053292
 
 
TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Martin TichýH50TJH64015192984
Jana TicháD45TJH64515192572
 
 
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan PicekH45TJN650041683998
Helena PickováD45TJN695241684370
Květa BerkováD40TJN73502326291
Otakar NovotnýH55TJN5604826091
Martin PosseltH45TJN6802232256134
Martin PosseltH21KTJN950123251232
Romana PosseltováD40TJN705041035947
Ondřej TáborskýH55TJN56058250125
 
 
TJP TJ Sokol Troja (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Michal BenešH35TJP7800232897106
 
 
TRI TJ TŽ Třinec (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Magda BrukováD14TRI0054786325
Slavomír BrukH45TRI680049378136
Marek BialožytH12TRI03015146182
Miroslav BialožytH55TRI5701878985
Pavla BialožytováD50TRI63505144669
Jana TesařováD18TRI9751207374617
 
 
TTR OOB Třebíč (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš PrášilH10TTR05015177155
Jan NešporH14TTR010141621556
Svatobor SyselH50TTR62025223892
Jan NešporH50TTR6101995847116
Jiří KoudelnýH60TTR54015225187
Marie NešporováD12TTR035152239134
Marie NešporováD40TTR72515224229
Iva SyslováD50TTR61515223787
Šimon PrášilHDRTTR0901118
Terezie NešporováHDRTTR085249689
Mirka PrášilováP3TTR745152356
Marek PrášilH21LTTR730150058076
Jiří NešporLINIETTR05025224816
 
 
TUR OOB TJ Turnov (10)
JménoKategorieReg.SIStart
Jindřich KořínekH21LTUR840651508248
Tomáš KopeckýP3TUR890151539
Martina JirkůD21KTUR8750822155
Alena LinkováD18TUR9751140341911
Martin BaierH21LTUR76037677777142
Jiří KonopáčH55TUR5803822083
Iva RufferováD21LTUR8354822282103
Martin VáňaH21LTUR8401184030344
Jan SchulhofH21LTUR89005122536
Marek BrožH21LTUR840288761896
 
 
TUV SOK TJ Turnov (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří GurkaH55TUV4601501246115
Kamila ZakouřilováD21KTUV855752370119
Tomáš ZakouřilH21KTUV75005172648
Jiří PospíšilH65TUV47018323142
 
 
TZL SKOB Zlín (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Marie KrejčíkováD21LTZL9252941604381
Zbyněk KrejčíkH55TZL570457122179
Monika KrejčíkováD50TZL62625221971
Rudolf SlováčekH60TZL54022070844107
Jan SadílekH18TZL96015312612
 
 
UVP Slovan Praha (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Ivan MatějůH65UVP46007901112
Ladislava MatějůD65UVP4750799933
 
 
VAM OOB Vamberk (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Jana KulováD45VAM655041631794
Jiří KulaH50VAM61005146574
Robert MüllerH45VAM690055345696
Zorka MüllerováD45VAM676798180562
 
 
VBM VSK Mendelu Brno (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Lucie ŠtefkováD21KVBM82542060230113
Adam BravenýH21LVBM8801866998124
Aleš KozumplíkH21LVBM84034984188
Zdeněk MazalH21LVBM8103553285108
Petr HroudaH45VBM690053735144
 
 
VCB TJ OB České Budějovice (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef RychteckýH65VCB480153730134
Martina TeringlováD35VCB7851521131
Vojtěch TeringlLINIEVCB07022329806
Vendula TeringlováD10VCB045123297525
Radek TeringlH45VCB65028044166
Radek JanošíkH35VCB740241630190
Eva JanošíkováP3VCB0552416310
 
 
VIC OB Vizovice (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Miroslava FukátkováD35VIC765825315567
Karel KršákH55VIC59021006613119
Olga KršákováP3VIC675853889
Martin SadílekH45VIC690152293114
Iva SadílkováD14VIC01515312221
Lenka SadílkováD40VIC705541605035
 
 
VLI Slavia Liberec orienteering (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Manfred HickethierH60VLI52019005174113
Miroslav HoráčekH60VLI50004214109
Stanislava HoráčkováD65VLI4950410031
Petr KarmazínH60VLI4901361986105
Ivana KarmazínováD60VLI51505121615
Kateřina MatějůD21KVLI805433678351
Michal MatějůH21LVLI7702887154178
Jaroslava PachnerováD60VLI515282833
Pavel ŘezáčH45VLI6900301152152
 
 
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (35)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš KamarytH21LVPM8807204252774
Lenka HasmanováD35VPM7551206039053
Ondřej HasmanH14VPM0002204251486
Marek HasmanH12VPM0201204051572
Jakub HasmanH10VPM0501204251647
Jan HasmanH35VPM6901206039196
Jan DoležalP3VPM57011472
Liběna DoležalováD55VPM5950434836119
Dorotka DoležalováD16VPM995043481938
Stanislav RauchH21LVPM820188762452
Jiří BlažekH45VPM5009253118124
Jan VáclavíkH21LVPM8701203137526
Monika VáclavíkováP6VPM87501473
Tomáš RauchH21LVPM850188762534
Petr BeránekH55VPM450233053077
Pavla BeránkováD65VPM435033065037
Johana HlinovskáD18VPM9751203516615
Lenka BeránkováD40VPM7051204250455
Ondřej HlinovskýH14VPM0102203516782
Adéla MikešováD16VPM9852204252034
Lucie ŠafrhansováD18VPM9753206039919
Robert MartínekH21LVPM770030117030
Štěpán KroupaH45VPM69042060396118
Šimon KurzH12VPM0208205852576
Ondřej KurzH10VPM0503140042973
Zdeněk KurzH35VPM6301301463100
Jiří BouchalH21LVPM844999586038
Vendula DoležalováD21LVPM878799585899
Daniel TesařH21LVPM8203434814128
Barbora DoležalováP3VPM709952374
Roman MikešH40VPM700220514820
Simona MikešováD40VPM745363
Julie MikešováD10VPM045517
Lenka BeránkováD40NNN005268211031
Radek BouchalH21KVPM8549935756
 
 
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Jaroslav FarářH60VRL50029261121
 
 
VSP USK Praha (34)
JménoKategorieReg.SIStart
Kamil ArnoštH21KVSP7301204489646
Kateřina ArnoštováD35VSP7652885729
Tomáš BaldriánH10VSP0405920073071
Eva BaldriánováLINIEVSP075188863924
Josef DohnalH70VSP430051743139
Dana DohnalováD60VSP5050516455
Jaroslav HořínekH60VSP50005164385
Aleš JedličkaHDRVSP08002067940
Josefína JedličkováLINIEVSP065144308528
Pavla KlapalováD40VSP70995158967
Valentýna KopeckáD10VSP0453202184721
Dominik PrůšaH12VSP04062032107104
Kryštof PrůšaH14VSP0102202070774
Michal PrůšaH40VSP73105534374
Markéta PrůšováD40VSP72565316023
Jakub SemíkH14VSP000044636362
Jan SemíkH45VSP650753572146
Václav SoukupH55VSP560023204575
Michaela SoukupováD55VSP5850232190115
Jitka SvobodováD35VSP74505359823
Jan ŠvábH55VSP5801886277107
Petr UherH45VSP500152269110
Zuzana UhrováD21KVSP805023206281
Matyáš ZakouřilH10VSP040023261653
Václav ZakouřilH40VSP74015172434
Helena ZakouřilováD40VSP745323240159
Klára ZakouřilováLINIEVSP0850203211318
Johana KopeckáD16VSP9950202184828
Jiří AugustaP3VSP74212021838
Alena DoležalováP3VSP6060
Alena KopeckáD40VSP7250202184971
Jakub PuchalskýP6VSP6911
Jan PuchalskýH14VSP0101202183658
Zdeněk PolákH60VSP520351740101
 
 
XBM PELL'S MTBO TEAM (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr JanasH21LXBM71037201200158
Barbora JanasováP3XBM7150446439
 
 
ZAK SK Netopýr Zákupy (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Ludvík KašparH40ZAK720041039924
Vojtěch KašparH10ZAK040044893137
Štěpán KašparH10ZAK040144893263
Marie KašparováD40ZAK725033139941
 
 
ZBM SK Žabovřesky Brno (19)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr PřikrylH21LZBM670852008126
Jan DrábekH21LZBM85114969018
Jan ZháňalH21LZBM87211111187168
Hana HlavováD21LZBM888851545073
Jakub ZimmermannH21LZBM892899581022
Eva KabáthováD21LZBM8966720034165
Jindra HlavováD21LZBM8989515488107
Štěpán ZimmermannH21LZBM910191122058
Vít BravenýH21LZBM910288889164
Petra KoporováD21LZBM9353720031669
Barbora HruškováD21LZBM93541668661151
Kateřina ChromáD21LZBM94519201069129
Magdaléna TužilováD20ZBM9452202073752
Markéta TesařováD21LZBM94569201068141
Vladěna HrstkováD21LZBM8787720120491
Vladimír KelblH18ZBM971136195710
Anna AuerműllerováD14ZBM00601
Ondřej ŠvirákH21LZBM9103995802146
Kristýna MervartováD21KZBM916089738857
 
 
ZBP OOB SK Zbraslav (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr VaněkH21KZBP730299580042
Jiří PražákH21LZBP78005358312
Filip ToušekH21KZBP71025358630
Radka JílkováP3ZBP7751
Jana SedláčkováD35ZBP7654535907
Martin SedláčekLINIEZBP07002
Otakar SedláčekP3ZBP7200
Jana ZoubkováD21KZBP80505359277
Radka JílkováD35ZBP775161
 
 
ZPV KOB ZPV Prostějov (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Vojtěch DokoupilH45ZPV642552596162
 
 
ZVO OB SK Zvole (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Lenka ZimmerováD50ZVO645142822085
Jan ZimmerP3ZVO0001897354
Kateřina ZimmerováD16ZVO98528862744
Jiří ZimmerP3ZVO6601428232
Tomáš HájekH50ZVO6401203136064
Eliška HájkováD16ZVO9851203136314