Sedmihoří 14čt 3.7.2014 22:12
Startovka po oddílech - Etapa 1vytvořeno OE2010 c Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
12H TIPO TKE (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Ágnes NémethD4512H695033983155
István DankóH4012H690045132153
Attila MolnárH4012H7000701224157
 
 
14U OK Carnika (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Kostiantyn BezruchkoH5014U63001300281132
Olena BezruchkoD4014U7050130020253
Olexandr GladkyyH5014U61001302714142
Larysa BronykovaD5014U6350130271536
Mariia GladkaP314U93501300199
Alexander UsenkoH5014U64001008091108
Anna UsenkoP314U91501300292
Irena UsenkoP314U96501300230
Elena UsenkoD4514U6950160178367
 
 
16U Gorelov (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Tanya MoiseevaD1416U0151204081494
Kolya KopylovH1416U0102182
 
 
17U Orienta-Opal (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Zoya ChernykhD1217U035172740846
Misha ChernykhH1217U0302895753124
Stepan MalinovskijH21L17U7003773377136
Elena SologubovaD5017U7054130147730
Sergey ChernykhH5017U70051404992110
 
 
44C Neregistrovaní (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Markéta ŠpinkováD21K44C8550159
 
 
ABM KOB Moira Brno (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Stanislav MokrýH21LABM920288681236
Ondřej NovotnýH21LABM9211700303828
Ondřej MokrýH21LABM9410886814146
 
 
AOP Přátelé orientačního běhu Opav (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Šárka KašparováD21KAOP725152295153
Iva KošárkováD21LAOP815251568121
Pavel KošárekH21LAOP7102522966
Marcela TesařováD21LAOP945051507447
 
 
API OK Andante Písek (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří FundaH50API6401232336134
 
 
ASU Magnus Orienteering (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Hana HorvátováD18ASU9797980354107
Roman ZbranekH21LASU8808920699110
Radek DvořáčekH21LASU9445682344140
Petr HorvátH21KASU944788626474
 
 
BBM BETA URSUS Orienteering (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Oldřich DenemarekH60BBM510041039874
Irena PeřinkováD45BBM655033125733
Šimon PeřinkaH18BBM970033179737
Pavel PtáčekH45BBM6508980377143
Pavel PtáčekH18BBM960088628653
Patrik PtáčekH16BBM9800980376179
Jan FialaH21LBBM720551546874
 
 
BOV TJ Baník Ostrava OKD (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Ondřej HerdegenH60BOV520023261484
Miroslav SikoraH65BOV48025217180
Vlastimil DvořákH65BOV49015137066
 
 
BSO KOB Baník Sokolov (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel KassH40BSO70008686159
 
 
CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Ondřej TomášekH14CEL0100301562158
Adam TomášekH10CEL040030156797
 
 
CST OB Strakonice (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Václav PelcH21LCST6702202792478
Bedřich ŠafaříkH65CST460144310368
 
 
DCE KOB Dobřichovice (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef PaulH70DCE440130117133
Mirka PaulováD60DCE52505359775
 
 
DKP Oddíl OB Kotlářka (21)
JménoKategorieReg.SIStart
Dominika PlochováD21LDKP86515179887
František HavlůjH21LDKP830888927870
Violka JanatováHDRDKP09509785
Martin JanataH21LDKP83068886080
Lucie JanatováD21LDKP81549999888119
Vojtěch IllnerH20DKP960089915652
Hana DudováD55DKP57524989246
Jakub IllnerH21LDKP660151544840
Daniela IllnerováD45DKP665123193949
Kateřina IllnerováD16DKP9950988892
Petar VelichkovH45DKP6704207084097
Marie DlouháD21LDKP8756787560037
Ondřej PospíšilH21LDKP871733674622
Zuzana ProuzováP3DKP625049865
Jitka ProuzováD21KDKP915249823171
Sofie ŠtokováHDRDKP0750
Mariana ŠtokováD21KDKP81589880123
Petra KošťálováD21LDKP8256140742581
Vendula KarbanováD21KDKP835051759127
Pavel KlaškaH21LDKP9301170007786
Jiří RambaH21LDKP8606231951108
 
 
DOB KOB Dobruška (10)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš LeštínskýH21LDOB78012027232114
Radim HošekH21LDOB873730162730
Věra PeterováD21LDOB875168269097
Tereza PřecechtělováD21LDOB8971856471
Eva MertováD21LDOB855132028641
Jana PeterováD14DOB005189736468
Martin JandaH21LDOB8002920696106
Martin LžíčařH21LDOB88037230144
Alena PeterováD21LDOB8953724753
Jaroslav ZemanH21KDOB884430162382
 
 
DOR OK Dobříš (16)
JménoKategorieReg.SIStart
Veronika ArnoštováD10DOR045543459649
Jan BambousekH16DOR98002045301173
Martin BambousekH35DOR73022045316136
Julie BambouskováLINIEDOR0650204489532
Antonín JirasLINIEDOR0701204252236
František JirasHDRDOR09002044893
Jenda JirasH10DOR0505204252189
Anežka JirasováD12DOR0350204530344
Taťána KovalčíkováD16DOR9850204490084
Jana JirasováP3DOR74502050490
Radek NigrinP3DOR72022067310
Jana NováD40DOR7150204531397
Jáchym NovýH10DOR0502204488893
Benedikt ŠpanělH10DOR0508204531885
Ondřej ŠpanělH40DOR71002058506137
Vojtěch ŠpanělH10DOR04072045304103
 
 
EKP VŠTJ Ekonom Praha (15)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan PeckaH40EKP6800515152169
Tereza PeckováD10EKP05515160041
Ivana PeckováD45EKP62525160177
Veronika NáměstkováD35EKP735133673444
Denisa NáměstkováD14EKP015498184490
Radka NáměstkováD12EKP035398184938
Aneta NáměstkováLINIEEKP0756140342944
Jura JanečekH21KEKP67015158770
Dagmar JanečkováD21KEKP655051594129
Josefína JanečkováD12EKP0351206797730
Jana ZurynkováD21LEKP705351549673
Libuše FantováD45EKP56505158363
Miroslav FantaH55EKP580051147113
Kateřina FantováD12EKP02564963248
Roman KouckýH21LEKP63012035738122
 
 
FJI SK FREE Jihlava (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Ladislav BlechaH60FJI51065198966
Věra PodhorskáD60FJI525223290071
 
 
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Milan BorovičkaH50FSP6104515097116
Milan HanákH75FSP34005196449
Milan KrauszH45FSP6700682118113
Tomáš ŠimekH50FSP63041403434138
 
 
HAV SKOB Baník Havířov (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Sylva VričanováD40HAV6751881563
Barbora KaděrováD40HAV70514942847
Pavel KaděraH40HAV7100253120167
Adam PreisslerH21KHAV8608202396398
Hana SochorováD40HAV625052943107
Tomáš SochorH40HAV6301515436139
Zuzana ProboszováD40HAV725041615789
Pavlína OpletalováD40HAV66524930681
 
 
HCE TJ Sokol Hostivice (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel KettnerH50HCE5900515105124
Lenka KettnerováD45HCE6450720287775
Martina MudrováD45HCE64515198453
 
 
CHC K.O.B. Choceň (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Jana SemrádováD16CHC995142554480
Ladislav SemrádH18CHC9701205357751
Petr JanebaH50CHC60019573118
Vladimír JanebaH18CHC9602957245
Jan ShánělH21LCHC9402205358950
 
 
CHT OOB SK Chrast (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš MatrasH21LCHT80015198034
 
 
JES KOS Jesenice (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel OttaH55JES4601301666125
Terezka OttováD21LJES865130166245
Ondřej RosenbaumH14JES0001237524180
Jana KotáskováD35JES745123752870
 
 
JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Vladislav HrstkaH55JHB570252357107
Vladislava FencíkováD21LJHB65535361443
 
 
KAD Originální Vivalín Team Kadaň (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef JandaH55KAD4701301667139
Lenka JandováD40KAD725030167093
 
 
KAM SK Kamenice (20)
JménoKategorieReg.SIStart
Helena HankovcováD12KAM035044287952
Lenka HankovcováD40KAM7053682099103
Hugo HankovecH12KAM0201436446112
Petr HankovecH35KAM7101995898130
Kristýna HlubučkováD21LKAM9551700300951
Valerie KamererováD21LKAM945242825085
Tomáš KapalH21LKAM940223226720
Vojtěch KettnerH21LKAM960189736062
Petr KozákH21LKAM65015173326
Jakub MoravecH18KAM970255
Přemysl PrášekH21KKAM930541039280
Tomáš RusýH21LKAM9301205150966
Ondřej SemíkH21LKAM940192068312
Daniel ŠafkaH21LKAM91055366794
Jan ŠafkaH45KAM66045174599
Vít ŠkáchaH12KAM0309682695130
Magdalena ŠkáchováD14KAM015143481872
Petra ŠkáchováD21LKAM7054720176091
Viktorie ŠkáchováD10KAM065043480331
Zuzana ŠkáchováLINIEKAM06515155050
 
 
KBP KBP Praha (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr ValterH60KBP4500664570
 
 
KON KOB Konice (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Petra DittrichováD21LKON878751515383
Johana OtrubováD21KKON7852995816143
Jan KrtičkaH21KKON7931206792966
Ester KrtičkováHDRKON07508908
Michaela KrtičkováD21KKON79758897151
Karolína OtrubováHDRKON088852482
Zuzana DittrichováD21KKON917552416147
 
 
KRL Kometa Kralovice (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Dagmar BiersakováD16KRL00517150100100
Lenka HanákováD16KRL99517291299108
Tereza ŠlechtováD14KRL0152709070180
Magda HanákováD18KRL9651714019693
Lenka MudrováD14KRL0052202070892
 
 
KSH OOB TJ Kašperské Hory (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Miloš FialaH65KSH4801867486
Mária PatákováD55KSH575123225740
Antonín ŠustrH12KSH0201416181126
Ondřej ŠustrH10KSH050123227079
Hana ŠustrováD35KSH775541618378
 
 
KSU Klub vytrvalostních sportů Šum (26)
JménoKategorieReg.SIStart
Libor MarečekHDRKSU070749318
Ondřej JílekH16KSU99082056285167
Dominik GedeonH16KSU99002067337175
Veronika ŠvancárováD16KSU9853201181396
Dominika SmrčkováD18KSU979989734895
Ondřej ŠrámekH16KSU99092053548157
Hana JanůD21LKSU9393886267109
Jakub JílekH21LKSU92022058482128
Zdeněk JanůH21LKSU9045886292116
Petr TurczerH21LKSU7945515179172
Kateřina SmolíkováD21KKSU77932067339177
Miloš HeclH21LKSU76018862968
Jana HeclováP3KSU7550443087
Petr SmrčekH35KSU74012067333154
Věra SmrčkováD21KKSU7373420414131
Gabriela HudosováD40KSU7299205628369
Martina KrčováD40KSU727244285557
Helena ŠvancárováD40KSU7252202723365
Milan MatoušekH21LKSU6701205846184
Jaromír ŠrámekH55KSU5801515101129
Zdeněk JanůH55KSU5749886293135
Jaromír KomárekH65KSU49005261670
Marie HeclováD10KSU045444644733
František HeclH12KSU02012058486118
Matěj KrčH14KSU01012058481174
Vladimír KvětoňH45KSU6800446412107
 
 
KTA SK Kotnov Tábor (12)
JménoKategorieReg.SIStart
Helena HudečkováD45KTA695130164769
Vojtěch RůtaH18KTA970188761443
Petr HudečekH21KKTA920141075092
Alena ZemanováD50KTA635123235948
Lenka ZemanováD21KKTA8851232351125
Jaroslav HudečekP3KTA6501416339
Alena HudečkováD65KTA435141633889
Jana SvobodováD16KTA9951682657114
Martina SvobodováD40KTA7151202520375
Anna SvobodováD14KTA015168263570
Jiří VébrH21KKTA6901515484116
Jiří VébrH16KTA99015299161
 
 
KUL KOB Ústí nad Labem (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Jana BudilováD21KKUL8150137
Martin ChrzP6KUL7001
Lucie OndřichováP6KUL7051
Michal GlöcknerH40KUL7000163
Anna GlöcknerováD16KUL9950120
Pavlína VostřelováD16KUL9850124
 
 
KUO KOB Ústí nad Orlicí (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Viktor MutinskýH45KUO650151752133
Zdeňka MutinskáD45KUO64995175151
 
 
KVS SKOB Kobra Vsetín (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš BubelaH21KKVS8100786776
 
 
LBE TJ Lokomotiva Beroun (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Vladimír MezníkH50LBE640052971120
Pavla VildmonováD35LBE745143483464
Pavel KarmazínH40LBE680052975143
Jakub KolářH20LBE950144636456
 
 
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Marcela KrausováD35LCV735125315360
Miluše ZenkerováD65LCV455030152485
 
 
LDC KOB Děčín (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Ivan StibalH55LDC5701833795
Věra StibalováD50LDC6051834438
Jiří PavlásekH21KLDC750122266584
Alena PavláskováD21KLDC86528350169
 
 
LLI TJ Loko Liberec (10)
JménoKategorieReg.SIStart
Vojtěch PeterkaH21LLLI7502515503168
Petr MelicharH16LLI00011398996163
Jakub PeterkaH12LLI040451201136
Vojtěch MelicharH18LLI9802720037561
Viktorie PeterkováD21KLLI755151205179
Anna ŠtičkováD18LLI96517200361101
Matouš FürstH18LLI9603700300641
Aleš FürstH45LLI6801436961121
Katka FürstováD45LLI6950203212639
Anna FürstováD16LLI9854205630682
 
 
LPM OK Lokomotiva Plzeň (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Barbora ŠikováD18LPM96507201819115
Martin ŠoupaLINIELPM050030171742
Miroslav ČernýH35LPM750449637164
Inna ZayatsD21KLPM935351161189
Petr WeissarP6LPM7020301715
Samuel WeissarH12LPM0300301713114
Jiří PechH45LPM54022067253131
Iva PechováD35LPM6151206724548
Jakub JedličkaHDRLPM0001
 
 
LPU OK Lokomotiva Pardubice (19)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr KlimplH60LPU540130163394
Lenka KlimplováD21LLPU7951127127979
Alena KlimplováD55LPU5551100661430
Zuzana KlimplováD21KLPU81519333145
Jan FukátkoH21KLPU81059282110
Zuzana HermanováD21LLPU8752515136105
Eliška KulhaváD20LPU965788763535
Petra ŠkodováD21LLPU8359202533461
Václav FarářH60LPU52019260100
Martina BaštováD21KLPU84539221167
Pavla HorováD21LLPU945788792757
Berenika DržkováD14LPU015142554596
Filip DržkaHDRLPU09019324
Štěpán DržkaH21LLPU760420737552
Markéta DržkováD21KLPU76709281185
Lukáš HovorkaH21LLPU9001981816138
Jan ŽákH16LPU9802232608153
Michal ŽákH14LPU0003232604176
Marcela ŽákováD40LPU705342555449
 
 
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Alena KovářováD50LTP615123291452
Karel KovářH50LTP610268208096
Lenka KovářováD18LTP97507200344109
Ivana LošťákováD35LTP775823253650
Jan EiseltH21KLTP880168209288
Luboš BrunerH45LTP6501682114119
Petr BílýH45LTP680551279111
Kateřina RibyD40LTP725234204659
Thomas RibyH12LTP0202897367132
Philip RibyHDRLTP0702897359
Ela LošťákováLINIELTP095168208338
Sára LošťákováLINIELTP065042043456
Boris KovářH45LTP6710899153147
 
 
LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Martina HindrákováD50LTU6451720180832
Lenka PaurováD40LTU6452206020383
 
 
MAS KČT Aš (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Barbora LučanováD14MAS005130151486
Daniela KřížováD12MAS025030151040
Adéla PetříkováD12MAS0352445550
Jiří FrankH18MAS960030150531
Tereza PelcováD16MAS9853416189122
Tomáš RedlichH21LMAS82009097124
Matyáš MálaH10MAS0800202616265
Jan HájekH60MAS54017885102
Tomáš VendelbergerH12MAS03022026165108
 
 
MBM O-mikron (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Kamila MesiarkinováD21LMBM8282720031969
Michal ŠrubařH21LMBM86062051488102
 
 
MFP VŠSK MFF UK Praha (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr KučeraH35MFP7602515076146
 
 
MLA MLOK Mariánské Lázně (12)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan FišákH55MLA44017882133
Pavel BínaH45MLA6708232231105
Kathrin BínováD35MLA675441617258
Jan MichalecH55MLA57017881143
Karla ŠmejkalováD50MLA625641618754
Samuel JanochH10MLA050241618069
Hana FišákováD35MLA775030147446
Stanislava OpavováD45MLA5451788459
Jan SklenářH65MLA42015161178
Martina KamarytováD35MLA665123221052
Miloš KamarytH45MLA6404336705125
Michal KamarytH21KMLA920523222764
 
 
MOV SKOB Ostrava (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Honza HolecH45MOV67012045247129
Václav PetrH55MOV580152980141
 
 
NEJ TJ Jiskra Nejdek (16)
JménoKategorieReg.SIStart
Regina TokárováD14NEJ0151203573782
Radim TokárH12NEJ03002049567120
Pavla NádeníčkováD14NEJ0150205627562
Iva NádeníčkováD12NEJ0350203573354
Alexandra MarešováD16NEJ99502067348112
Klára MarešováD12NEJ0250206734932
Jakub ZiebaH16NEJ98002067347155
Veronika ZiebováD10NEJ0450205628451
Jan VeckoH14NEJ000220736710162
Alexander MarešH35NEJ73002067350148
Jaromír FreyH70NEJ41004961931
Marcela MarešováD35NEJ745023220774
Regina TokárováD45NEJ695030141631
Josef NádeníčekH35NEJ7000232230144
Nela UrbančíkováD12NEJ035223222636
Jaroslav ZiebaP3NEJ6501232206
 
 
NNN Neregistrovaní (11)
JménoKategorieReg.SIStart
Martin SmejkalH21KNNN850043694894
Lenka KosobudováP3NNN19732025208
Anna KosobudováLINIENNN2006202520962
Katka KosobudováD10NNN2004202520743
Dušan KosobudP3NNN19722025210
Dušan KosobudP6NNNXXXX2025210
Walder JiříP6NNN1963446421
Walder MichalP6NNN19982044886
Vladimír KvětoňH45NNN0002446412153
Beránková LenkaP6NNN0052682110
Švarc JiříP6NNN0009682108
 
 
NPA SK LOB Nová Paka (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Jaroslav KalibánH60NPA5101205974192
Karel NovákH60NPA5001206021588
Jiřina KalibánováD60NPA5351206021763
Jana NovákováD55NPA5552206021432
Zdeněk ZikmundH21KNPA67057003002114
Ivana TauchmanováD35NPA7852206030030
Monika ŠmidrkalováD21LNPA9051207370831
 
 
OCB OC České Budějovice (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Václav BoučekH70OCB41015141041
Kristina AshD14OCB005141040076
Ludmila BoučkováD65OCB43515143283
Jakub BoučekP6OCB9501416348
Adam AshP6OCB970151409
 
 
OLP PSK Olymp Praha (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Vladimír JohnH55OLP550249500105
 
 
ONO SKOB Ostrov (11)
JménoKategorieReg.SIStart
Šárka GabrielováD55ONO5950868050
Jan LisýH65ONO420130150190
Monika LisáD40ONO675068208551
Jan OncirkH12ONO0301301500140
Jiří HájekH35ONO6400682072132
Kateřina UrbánkováD21KONO92509200731173
Michael HukH10ONO050023220167
Petr ŠevčíkH35ONO72007201768138
Daniel ŠevčíkH12ONO0200301493116
Anežka ŠevčíkováLINIEONO055030149448
Olga ŠevčíkováD35ONO7650867884
 
 
OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Štěpán RiesslerHDROTK0500426385
Eliška RiesslerováD12OTK035033170142
Otto RiesslerH45OTK6800433092115
Kryštof PanovecH14OTK0001331216166
 
 
PBM TJ Spartak 1. Brněnská (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Libor RobotkaH60PBM53035202786
Lenka RobotkováP3PBM545152051
 
 
PCB SKP České Budějovice (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Zdeněk BlablaH55PCB590151406137
 
 
PGP SK Praga (26)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan DrbalH40PGP710152225151
Martin HasalH16PGP98047201194177
Jana HasalováD45PGP675123236181
Lenka DarmovzalováD21LPGP795198184339
Petr BaldrianH35PGP72032460160
Jakub VeselýH20PGP950399581254
Martin KondrátH21LPGP6501206794698
Šimon NavrátilH21LPGP970268188292
Magdalena ČtrnáctováD40PGP715123192461
František ČtrnáctH12PGP0401231948134
Šimon ČtrnáctP3PGP00012032143
Jiří ČtrnáctP6PGP76032045241
Jan ProcházkaH21LPGP8206886265158
Jan PřibíkH50PGP630151631144
Monika PřibíkováD40PGP7256301618105
Luboš MatějůH21LPGP760168262342
Martina SpurnáD21LPGP8556995832103
Tomáš JanovskýH21LPGP6401515464166
Klára HrabánkováD20PGP965423205037
Marek UhlířH20PGP940533115758
Magdalena RyšaváD35PGP76505162776
Petr NemšovskýH35PGP7602899152128
David HrabánekH50PGP600351673106
Ilona HrabánkováD50PGP625023218456
Markéta ZelenáD55PGP58505186258
Vladimír ZelenýH65PGP48005186392
 
 
PHK OK 99 Hradec Králové (11)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavlína ChvátilováD35PHK7450943056
Johana ChvátilováD10PHK045036200039
Jiří ChvátilH40PHK7200336717161
Šimon ChvátilH16PHK99082035744159
Petr LosmanH21LPHK7901515420104
Lenka SvobodováD20PHK955199589331
Karel KavalírH45PHK65039378137
Jáchym KavalírH16PHK99019830171
Kateřina KavalírováD45PHK6756983383
Jan KamenickýH45PHK6601232255123
Petr KadeřávekH21LPHK76059399112
 
 
PLU TJ Sokol Plumlov (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Daniela PullmanováD21KPLU8450121
Ota MelcherH21KPLU8001206796868
František OtrubaH10PLU0501205150673
Karel OtrubaH21KPLU7917203514872
 
 
PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel KřížH65PZR4800202380788
Zdenka KřížováD60PZR50514982161
Jaromír PospíšilH65PZR44175199472
 
 
RBK SK Radioklub Blansko (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Michal HenekH21LRBK860551519358
Alice KozumplíkováD21KRBK8151981818175
Petra HegerováD21LRBK935521924565
Monika PekárkováD21KRBK9252301286135
 
 
RIC OB Říčany (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Eva VyhnálkováD35RIC755288927962
Marie VyhnálkováD14RIC0151201923678
Barbora VyhnálkováD21LRIC9850202381233
 
 
ROU SKOB Roudnice nad Labem (12)
JménoKategorieReg.SIStart
Lenka SvobodováD45ROU6650204361873
Jakub SvobodaH21LROU9301301695150
Jana KyselováD40ROU7050204361995
Nela KyselováD16ROU9951434804106
Dobroslav PohořalýH50ROU64012023803146
Hugo PohořalýH14ROU01032023957168
Anna PohořaláD16ROU99542023953116
Karolína PohořaláD35ROU6850202395136
Jana BukováD40ROU715033120867
Petr BukH16ROU0001331503165
Miloslav BukH50ROU6202331058122
Michal BukH18ROU96015353757
 
 
ROV OK Zubří (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří KadaňkaH50ROV600149897126
Kadaňka JanP3ROV0001420411
 
 
ROZ OK Roztoky (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Svatava VoltrováD50ROZ615043864342
 
 
SBK KOB Start Blansko (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Věra KolaříkováD60SBK52514968569
Zdeněk KolaříkH60SBK54064968376
 
 
SCP OK Sparta Praha (21)
JménoKategorieReg.SIStart
Miloš NovákH65SCP46005229982
Ladislav HošekH50SCP600152115104
Pavel VeljačikH50SCP620049889128
Markéta VeljačikováD45SCP645133673537
Ondřej VrabecH21LSCP830351558126
Romana RůžkováP3SCP8250232028
Martin VrabecH50SCP610051571112
Dana KavkováD45SCP615044641847
Jiří KavkaH50SCP5900682630100
Jarmila LohrováD65SCP465021922087
Pavel JahnH55SCP5500682101103
Helena JahnováD55SCP55505276048
Ivo LohrH21LSCP6801442853120
Petra SkripnikováD21KSCP865653159119
Štěpán SkripnikH21LSCP7901887824
Eva TloušťováD35SCP69505211438
Josef ValášekH65SCP45014981376
Naďa ZavadilováD55SCP545033675038
Tomáš ProcházkaH21KSCP8200515114112
Zdeněk PřečekH60SCP520050028990
Miloš RakovecH65SCP450044306662
 
 
SHK TJ Slavia Hradec Králové (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Martina ThýnováD12SHK035041078256
Nikola ThýnováD14SHK0051203219188
Dita Terezie OndřejováD21KSHK85509915117
Ivana ThýnováD45SHK6651201766385
Zdena ŠabatkováD55SHK5652911244
Roman PaclíkH21LSHK7801913780
Josef KohoutH40SHK69022017669141
Petr ŠabatkaH55SHK5703911597
 
 
SJC TJ Sportcentrum Jičín (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Lenka KazdováD21LSJC8484995813113
Ondřej KazdaH21LSJC820288628868
Zdeněk TesařLINIESJC0401205354454
Zdeněk TesařH40SJC74012053543155
Jan BenešH21LSJC870388651352
Zuzana ProcházkováD21KSJC85519969133
Lucie SoukupováD21LSJC89515118095
Iva BenešováD50SJC6151990858
Josef BenešH55SJC58019907127
 
 
SJH SJH Jindřichův Hradec (10)
JménoKategorieReg.SIStart
Milan DundáčekH45SJH6902331598117
Karel DundáčekH10SJH040142043599
Julie DundáčkováD16SJH9853420443110
Hana DundáčkováP3SJH7052442862
Ivan GřundělH70SJH420133128937
Jan BenešH40SJH7001336767165
Michaela BenešováD10SJH065155345135
Iva BenešováD40SJH7051109101
Jana BenešováD21LSJH9451920682101
Milan HavlíkH50SJH6201231209130
 
 
SJI OK Jihlava (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Dana HrstkováD45SJI60515235865
Tomáš OranyH21KSJI7311889294104
Vojtěch OranyH10SJI040136199987
Sylva OranyováLINIESJI07515219240
Michal ProšekH21KSJI782388864486
Jaroslav VítekH40SJI72012061827145
Matěj VítekH10SJI0500206184175
Hana VítkováLINIESJI075014058
Lenka VítkováP6SJI8050141
Zuzana ČechováD45SJI695198033457
Petr ČechH14SJI00012075680160
Tereza ČechováD18SJI9852205851197
Jan BořilH18SJI9700720058449
 
 
SKV TJ Slovan Karlovy Vary (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Kateřina OndrováD21KSKV8951416217163
Gabriela SavičováD35SKV795233149080
Marek ŠtěrbaH10SKV04015173861
Lukáš ŠtěrbaHDRSKV10012045223
Marie ŽandováD35SKV655123648668
Jan DítkoH35SKV7301682634162
Markéta DítkováD10SKV045168265245
Jitka DítkovaD35SKV775268267654
Václav BaduraH21KSKV8101720090490
Jana ŠplinarováD50SKV645123753244
Jaroslav KubátH55SKV520351137109
Lenka KubátováD55SKV555123754936
Svatava NovákováD60SKV53515113567
 
 
SLA SKOB Slaný (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan HanákH21LSLA80028800132
Zdeněk ŠvecH65SLA4700880674
Emil ZábranskýH70SLA420042042539
 
 
SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Monika PološčukováD45SMB6551772245
Lucie PološčukováD21KSMB905149977141
 
 
SNA TJ START Náchod (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří DouchaH21LSNA7105962690
Martin DouchaH10SNA0501963677
Tomáš DouchaHDRSNA08019616
Jaroslava DouchováD40SNA7155960655
 
 
SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef KulhavýH50SRK5701416300102
Jarmila KulhaváD40SRK675121927845
Tereza KosováD14SRK0151207374764
Veronika ŠklíbováD14SRK015341634398
Michaela KosováD45SRK675243861161
Michal ŠklíbaH16SRK99007201758169
Jan ŠklíbaH35SRK75019811142
Jana ŠklíbováD35SRK7651950382
 
 
SSU SK Severka Šumperk (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Eliška KuncováD21LSSU8951700303959
 
 
TAP KOB TRETRA Praha (14)
JménoKategorieReg.SIStart
Jakub MakovskýH21LTAP85117778511152
Jakub VlášekH18TAP97025184647
Michal HodekH21LTAP880851543348
Martin ČernýH21LTAP890288763788
Vítězslav ZajícH21LTAP8610515469162
Kateřina ZamazalováD21LTAP9053416010117
Teodora DědkováD14TAP005136196184
Lucie GabrovskáD21KTAP8854888854149
Jiří JirousH21KTAP7201442867100
Jan KutálekH21KTAP8301442878106
Anna HermannováD21LTAP925123213255
Markéta ZajícováD21LTAP905436193475
Jakub CikhardtH21LTAP870636198856
Balzhima BatobolotováD21KTAP8751416007157
 
 
TBM KOS TJ Tesla Brno (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel MilánH35TBM722753242134
Jakub MilánH12TBM0411888640142
Tomáš MilánH14TBM0111443078156
Jindřiška MilánováD35TBM747541611086
David NečasH35TBM7611682073158
Petra GrycováD35TBM746723067940
Jan GrycH45TBM670953233149
Vojtěch GrycH14TBM0106995867178
Ondřej GrycH10TBM040688864881
 
 
TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Martin TichýH50TJH640151929136
Jana TicháD45TJH64515192543
 
 
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan PicekH45TJN6500416839163
Helena PickováD45TJN695241684379
Květa BerkováD40TJN735023262943
Otakar NovotnýH55TJN56048260101
Martin PosseltH45TJN6802232256151
Martin PosseltH21KTJN950123251278
Romana PosseltováD40TJN705041035977
Ondřej TáborskýH55TJN56058250145
 
 
TJP TJ Sokol Troja (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Michal BenešH35TJP7800232897150
 
 
TRI TJ TŽ Třinec (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Magda BrukováD14TRI0054786366
Slavomír BrukH45TRI680049378127
Marek BialožytH12TRI030151461110
Miroslav BialožytH55TRI57018789115
Pavla BialožytováD50TRI63505144646
Jana TesařováD18TRI9751207374691
 
 
TTR OOB Třebíč (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš PrášilH10TTR050151771101
Jan NešporH14TTR0101416215172
Svatobor SyselH50TTR62025223898
Jan NešporH50TTR6101995847148
Jiří KoudelnýH60TTR54015225168
Marie NešporováD12TTR03515223934
Marie NešporováD40TTR72515224287
Iva SyslováD50TTR61515223734
Šimon PrášilHDRTTR0901118
Terezie NešporováHDRTTR085249689
Mirka PrášilováP3TTR745152356
Marek PrášilH21LTTR730150058060
Jiří NešporLINIETTR05025224852
 
 
TUR OOB TJ Turnov (10)
JménoKategorieReg.SIStart
Jindřich KořínekH21LTUR8406515082160
Tomáš KopeckýP3TUR890151539
Martina JirkůD21KTUR87508221139
Alena LinkováD18TUR97511403419105
Martin BaierH21LTUR76037677777118
Jiří KonopáčH55TUR58038220131
Iva RufferováD21LTUR8354822282133
Martin VáňaH21LTUR84011840303148
Jan SchulhofH21LTUR890051225156
Marek BrožH21LTUR8402887618142
 
 
TUV SOK TJ Turnov (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří GurkaH55TUV460150124699
Kamila ZakouřilováD21KTUV855752370187
Tomáš ZakouřilH21KTUV75005172662
Jiří PospíšilH65TUV4701832384
 
 
TZL SKOB Zlín (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Marie KrejčíkováD21LTZL9252941604393
Zbyněk KrejčíkH55TZL5704571221119
Monika KrejčíkováD50TZL62625221940
Rudolf SlováčekH60TZL5402207084480
Jan SadílekH18TZL96015312635
 
 
UVP Slovan Praha (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Ivan MatějůH65UVP4600790164
Ladislava MatějůD65UVP4750799993
 
 
VAM OOB Vamberk (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Jana KulováD45VAM655041631771
Jiří KulaH50VAM610051465114
Robert MüllerH45VAM6900553456141
Zorka MüllerováD45VAM676798180535
 
 
VBM VSK Mendelu Brno (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Lucie ŠtefkováD21KVBM82542060230155
Adam BravenýH21LVBM8801866998154
Aleš KozumplíkH21LVBM84034984172
Zdeněk MazalH21LVBM810355328546
Petr HroudaH45VBM690053735139
 
 
VCB TJ OB České Budějovice (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef RychteckýH65VCB48015373094
Martina TeringlováD35VCB78515211334
Vojtěch TeringlLINIEVCB070223298046
Vendula TeringlováD10VCB045123297537
Radek TeringlH45VCB65028044159
Radek JanošíkH35VCB7402416301156
Eva JanošíkováP3VCB0552416310
 
 
VIC OB Vizovice (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Miroslava FukátkováD35VIC765825315532
Karel KršákH55VIC59021006613121
Olga KršákováP3VIC675853889
Martin SadílekH45VIC690152293109
Iva SadílkováD14VIC01515312274
Lenka SadílkováD40VIC705541605085
 
 
VLI Slavia Liberec orienteering (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Manfred HickethierH60VLI5201900517496
Miroslav HoráčekH60VLI5000421482
Stanislava HoráčkováD65VLI4950410091
Petr KarmazínH60VLI490136198672
Ivana KarmazínováD60VLI51505121665
Kateřina MatějůD21KVLI8054336783183
Michal MatějůH21LVLI77028871544
Jaroslava PachnerováD60VLI5152828373
Pavel ŘezáčH45VLI6900301152101
 
 
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (26)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš KamarytH21LVPM8807204252754
Lenka HasmanováD35VPM7551206039066
Ondřej HasmanH14VPM00022042514154
Marek HasmanH12VPM02012040515122
Jakub HasmanH10VPM0501204251659
Jan HasmanH35VPM69012060391152
Aleš RichtrH35VPM660151686140
Jan DoležalP3VPM57011472
Liběna DoležalováD55VPM595043483642
Dorotka DoležalováD16VPM9950434819104
Stanislav RauchH21LVPM8201887624164
Robert AndělH21LVPM800188762344
Jan VáclavíkH21LVPM8701203137596
Petr BeránekH55VPM4502330530117
Johana HlinovskáD18VPM97512035166103
Adéla MikešováD16VPM9852204252088
Lucie ŠafrhansováD18VPM9753206039999
Robert MartínekH21LVPM770030117082
Šimon KurzH12VPM02082058525138
Ondřej KurzH10VPM0503140042963
Zdeněk KurzH35VPM6301301463126
Jiří BouchalH21LVPM8449995860170
Vendula DoležalováD21LVPM8787995858115
Daniel TesařH21LVPM820343481416
Radek BouchalH21LVPM85499357100
Lenka BeránkováD40NNN005268211073
 
 
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Jaroslav FarářH60VRL5002926198
 
 
VSP USK Praha (30)
JménoKategorieReg.SIStart
Kamil ArnoštH21KVSP7301204489696
Kateřina ArnoštováD35VSP7652885742
Tomáš BaldriánH10VSP0405920073071
Eva BaldriánováLINIEVSP075188863960
Josef DohnalH70VSP43005174335
Dana DohnalováD60VSP50505164559
Jaroslav HořínekH60VSP50005164378
Aleš JedličkaHDRVSP08002067940
Josefína JedličkováLINIEVSP065144308534
Pavla KlapalováD40VSP70995158971
Valentýna KopeckáD10VSP0453202184747
Dominik PrůšaH12VSP04062032107128
Kryštof PrůšaH14VSP01022020707170
Michal PrůšaH40VSP7310553437147
Markéta PrůšováD40VSP72565316091
Jakub SemíkH14VSP0000446363164
Jan SemíkH45VSP650753572135
Václav SoukupH55VSP5600232045111
Michaela SoukupováD55VSP585023219034
Jitka SvobodováD35VSP74505359872
Jan ŠvábH55VSP5801886277123
Petr UherH45VSP500152269155
Zuzana UhrováD21KVSP8050232062181
Matyáš ZakouřilH10VSP040023261695
Václav ZakouřilH40VSP740151724171
Helena ZakouřilováD40VSP745323240199
Klára ZakouřilováLINIEVSP0850203211330
Johana KopeckáD16VSP9950202184890
Jan NěmečekH21LVSP620168268218
Jarmila NěmečkováD45VSP6650796541
 
 
ZAK SK Netopýr Zákupy (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Ludvík KašparH40ZAK7200410399149
Vojtěch KašparH10ZAK040044893183
Štěpán KašparH10ZAK040144893291
Marie KašparováD40ZAK725033139979
 
 
ZBM SK Žabovřesky Brno (19)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr PřikrylH21LZBM67085200832
Jan DrábekH21LZBM85114969010
Jan ZháňalH21LZBM8721111118764
Hana HlavováD21LZBM888851545089
Jakub ZimmermannH21LZBM892899581014
Eva KabáthováD21LZBM8966720034177
Jindra HlavováD21LZBM898951548849
Štěpán ZimmermannH21LZBM910191122038
Vít BravenýH21LZBM9102888891130
Petra KoporováD21LZBM9353720031699
Barbora HruškováD21LZBM93541668661111
Kateřina ChromáD21LZBM94519201069107
Magdaléna TužilováD20ZBM9452202073733
Markéta TesařováD21LZBM9456920106863
Vladěna HrstkováD21LZBM8787720120467
Vladimír KelblH18ZBM971136195739
Anna AuerműllerováD14ZBM0060100
Ondřej ŠvirákH21LZBM910399580276
Kristýna MervartováD21KZBM9160897388161
 
 
ZBP OOB SK Zbraslav (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr VaněkH21KZBP7302995800102
Jiří PražákH21LZBP780053583134
Filip ToušekH21KZBP710253586108
Jana ZoubkováD21KZBP805053592165
 
 
ZPV KOB ZPV Prostějov (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Vojtěch DokoupilH45ZPV642552596157
 
 
ZVO OB SK Zvole (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Lenka ZimmerováD50ZVO645142822050
Jan ZimmerP3ZVO0001897354
Kateřina ZimmerováD16ZVO985288627498
Jiří ZimmerP3ZVO6601428232
Tomáš HájekH50ZVO64012031360140
Eliška HájkováD16ZVO9851203136394