Sedmihoří 14čt 3.7.2014 22:13
Startovka po oddílech - Etapa 2vytvořeno OE2010 c Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
12H TIPO TKE (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Ágnes NémethD4512H69503398312
István DankóH4012H690045132165
Attila MolnárH4012H7000701224143
 
 
14U OK Carnika (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Kostiantyn BezruchkoH5014U63001300281116
Olena BezruchkoD4014U70501300202156
Olexandr GladkyyH5014U61001302714134
Larysa BronykovaD5014U635013027156
Mykhailo GladkyiP314U89001300200
Alexander UsenkoH5014U64001008091112
Elena UsenkoD4514U6950160178310
 
 
16U Gorelov (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Tanya MoiseevaD1416U0151204081427
Kolya KopylovH1416U010255
 
 
17U Orienta-Opal (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Zoya ChernykhD1217U0351727408112
Misha ChernykhH1217U0302895753156
Stepan MalinovskijH21L17U700377337743
Elena SologubovaD5017U7054130147716
Sergey ChernykhH5017U70051404992124
 
 
2IC DK (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Tereza DadákováP62IC9050
Zuzana DadákováD21L2IC8900160
 
 
37S Kysucke Nove Mesto (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Fujak VladimirH3537S720042544859
 
 
44C Neregistrovaní (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Markéta ŠpinkováD21K44C855077
 
 
ABM KOB Moira Brno (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Stanislav MokrýH21LABM920288681235
Ondřej NovotnýH21LABM92117003038151
Ondřej MokrýH21LABM941088681477
 
 
AOP Přátelé orientačního běhu Opav (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Šárka KašparováD21KAOP72515229587
Iva KošárkováD21LAOP815251568176
Pavel KošárekH21LAOP71025229613
Marcela TesařováD21LAOP9450515074156
 
 
API OK Andante Písek (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří FundaH50API6401232336160
 
 
ASU Magnus Orienteering (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Hana HorvátováD18ASU979798035473
Roman ZbranekH21LASU8808920699119
Radek DvořáčekH21LASU944568234485
Petr HorvátH21KASU944788626425
 
 
BBM BETA URSUS Orienteering (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Oldřich DenemarekH60BBM510041039880
Irena PeřinkováD45BBM655033125740
Šimon PeřinkaH18BBM97003317973
Pavel PtáčekH45BBM650898037784
Pavel PtáčekH18BBM96008862867
Patrik PtáčekH16BBM9800980376123
Jan FialaH21LBBM720551546881
 
 
BOV TJ Baník Ostrava OKD (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Ondřej HerdegenH60BOV520023261472
Miroslav SikoraH65BOV48025217172
Vlastimil DvořákH65BOV49015137076
 
 
BSO KOB Baník Sokolov (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Adam SolomkoH14BSO0002789563
Vladimír SolomkoP3BSO7003301430
Pavel KassH40BSO70008686133
 
 
CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Ondřej TomášekH14CEL010030156277
Adam TomášekH10CEL040030156762
 
 
CST OB Strakonice (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Václav PelcH21LCST67022027924149
Bedřich ŠafaříkH65CST460144310392
 
 
DCE KOB Dobřichovice (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef PaulH70DCE440130117176
Mirka PaulováD60DCE52505359733
 
 
DKP Oddíl OB Kotlářka (24)
JménoKategorieReg.SIStart
Dominika PlochováD21LDKP865151798100
František HavlůjH21LDKP830888927827
Violka JanatováHDRDKP09509785
Martin JanataH21LDKP830688860815
Lucie JanatováD21LDKP81549999888168
Vojtěch IllnerH20DKP96008991561
Anatoliy HopanyukH21KDKP790049
Hana DudováD55DKP57524989250
Jakub IllnerH21LDKP6601515448155
Daniela IllnerováD45DKP665123193914
Kateřina IllnerováD16DKP9950988872
Eva SetínkováD21LDKP87598946144
Petar VelichkovH45DKP67042070840110
Marie DlouháD21LDKP8756787560074
Ondřej PospíšilH21LDKP871733674623
Zuzana ProuzováP3DKP625049865
Jitka ProuzováD21KDKP91524982395
Sofie ŠtokováHDRDKP0750
Mariana ŠtokováD21KDKP8158988045
Petra KošťálováD21LDKP82561407425150
Vendula KarbanováD21KDKP83505175967
Tim van DongenHDRDKP100051142
Pavel KlaškaH21LDKP93011700077109
Jiří RambaH21LDKP860623195199
 
 
DOB KOB Dobruška (10)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš LeštínskýH21LDOB7801202723279
Radim HošekH21LDOB873730162721
Věra PeterováD21LDOB8751682690162
Tereza PřecechtělováD21LDOB89718564140
Eva MertováD21LDOB8551320286136
Jana PeterováD14DOB005189736415
Martin JandaH21LDOB800292069631
Martin LžíčařH21LDOB8803723017
Alena PeterováD21LDOB89537247108
Jaroslav ZemanH21KDOB884430162329
 
 
DOR OK Dobříš (15)
JménoKategorieReg.SIStart
Veronika ArnoštováD10DOR04554345960
Jan BambousekH16DOR98002045301105
Martin BambousekH35DOR7302204531641
Julie BambouskováLINIEDOR065020448958
Antonín JirasLINIEDOR0701204252212
František JirasHDRDOR09002044893
Jenda JirasH10DOR0505204252170
Anežka JirasováD12DOR0350204530388
Taťána KovalčíkováD16DOR9850204490064
Jana JirasováP3DOR74502050490
Jana NováD40DOR71502045313116
Jáchym NovýH10DOR0502204488844
Benedikt ŠpanělH10DOR0508204531874
Ondřej ŠpanělH40DOR71002058506155
Vojtěch ŠpanělH10DOR0407204530434
 
 
EKP VŠTJ Ekonom Praha (14)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan PeckaH40EKP6800515152131
Tereza PeckováD10EKP05515160020
Ivana PeckováD45EKP6252516010
Veronika NáměstkováD35EKP735133673456
Denisa NáměstkováD14EKP015498184419
Radka NáměstkováD12EKP0353981849108
Aneta NáměstkováLINIEEKP0756140342920
Jura JanečekH21KEKP67015158727
Dagmar JanečkováD21KEKP65505159489
Josefína JanečkováD12EKP03512067977102
Jana ZurynkováD21LEKP705351549672
Libuše FantováD45EKP56505158348
Miroslav FantaH55EKP580051147119
Kateřina FantováD12EKP02564963298
 
 
FJI SK FREE Jihlava (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Ladislav BlechaH60FJI51065198968
Věra PodhorskáD60FJI525223290029
 
 
FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Milan BorovičkaH50FSP6104515097120
Milan HanákH75FSP3400519641
Milan KrauszH45FSP6700682118106
Tomáš ŠimekH50FSP63041403434164
 
 
HAV SKOB Baník Havířov (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Sylva VričanováD40HAV67518815120
Barbora KaděrováD40HAV705149428150
Pavel KaděraH40HAV7100253120137
Adam PreisslerH21KHAV8608202396351
Hana SochorováD40HAV625052943124
Tomáš SochorH40HAV6301515436153
Zuzana ProboszováD40HAV7250416157170
Pavlína OpletalováD40HAV665249306166
 
 
HCE TJ Sokol Hostivice (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel KettnerH50HCE5900515105122
Lenka KettnerováD45HCE6450720287738
Martina MudrováD45HCE64515198428
 
 
CHC K.O.B. Choceň (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Jana SemrádováD16CHC995142554496
Ladislav SemrádH18CHC970120535779
Pavel SemrádH45CHC6602955588
Jitka SemrádováD45CHC665133170830
Petr JanebaH50CHC60019573146
Vladimír JanebaH18CHC9602957219
Jan ShánělH21LCHC9402205358973
 
 
CHT OOB SK Chrast (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš MatrasH21LCHT80015198069
 
 
JES KOS Jesenice (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel OttaH55JES4601301666157
Terezka OttováD21LJES8651301662114
Ondřej RosenbaumH14JES000123752483
Jana KotáskováD35JES745123752830
 
 
JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Vladislav HrstkaH55JHB570252357155
Vladislava FencíkováD21LJHB655353614154
 
 
JPV Oddíl OS SK Prostějov (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr DadákH14JPV0101204521167
 
 
KAD Originální Vivalín Team Kadaň (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef JandaH55KAD4701301667165
Lenka JandováD40KAD7250301670118
 
 
KAM SK Kamenice (25)
JménoKategorieReg.SIStart
Adam AlbrechtH12KAM0203995899134
Eva AlbrechtováD21LKAM785051549090
Iveta AlbrechtováD16KAM995051549182
Helena HankovcováD12KAM035044287996
Lenka HankovcováD40KAM7053682099110
Hugo HankovecH12KAM0201436446130
Petr HankovecH35KAM710199589849
Kristýna HlubučkováD21LKAM95517003009112
Valerie KamererováD21LKAM9452428250120
Tomáš KapalH21LKAM940223226755
Vojtěch KettnerH21LKAM9601897360161
Tomáš KováříkH40KAM690151498145
Marie KováříkováD14KAM005043696441
Petr KozákH21LKAM65015173389
Jakub MoravecH18KAM970211
Přemysl PrášekH21KKAM930541039257
Tomáš RusýH21LKAM9301205150951
Ondřej SemíkH21LKAM9401920683143
Daniel ŠafkaH21LKAM910553667129
Jan ŠafkaH45KAM660451745114
Vít ŠkáchaH12KAM0309682695144
Magdalena ŠkáchováD14KAM015143481821
Petra ŠkáchováD21LKAM7054720176080
Viktorie ŠkáchováD10KAM06504348038
Zuzana ŠkáchováLINIEKAM06515155026
 
 
KBP KBP Praha (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr ValterH60KBP4500664564
 
 
KON KOB Konice (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Petra DittrichováD21LKON878751515386
Johana OtrubováD21KKON785299581647
Jan KrtičkaH21KKON7931206792937
Ester KrtičkováHDRKON07508908
Michaela KrtičkováD21KKON7975889791
Karolína OtrubováHDRKON088852482
Zuzana DittrichováD21KKON91755241655
 
 
KRL Kometa Kralovice (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Dagmar BiersakováD16KRL0051715010068
Eliška FišarováD12KRL0351201766792
Miroslav FišarH35KRL72015147463
Lenka HanákováD16KRL9951729129978
Tereza ŠlechtováD14KRL0152709070133
Magda HanákováD18KRL9651714019675
Lenka MudrováD14KRL005220207083
 
 
KSH OOB TJ Kašperské Hory (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Miloš FialaH65KSH4801867466
Mária PatákováD55KSH575123225744
Antonín ŠustrH12KSH0201416181124
Ondřej ŠustrH10KSH050123227040
Hana ŠustrováD35KSH775541618340
 
 
KSU Klub vytrvalostních sportů Šum (26)
JménoKategorieReg.SIStart
Libor MarečekHDRKSU070749318
Ondřej JílekH16KSU99082056285111
Dominik GedeonH16KSU99002067337119
Veronika ŠvancárováD16KSU9853201181380
Dominika SmrčkováD18KSU979989734871
Ondřej ŠrámekH16KSU99092053548115
Hana JanůD21LKSU939388626782
Jakub JílekH21LKSU9202205848291
Zdeněk JanůH21LKSU9045886292121
Petr TurczerH21LKSU794551517947
Kateřina SmolíkováD21KKSU7793206733953
Miloš HeclH21LKSU760188629667
Jana HeclováP3KSU7550443087
Petr SmrčekH35KSU7401206733373
Věra SmrčkováD21KKSU737342041483
Gabriela HudosováD40KSU72992056283162
Martina KrčováD40KSU7272442855126
Helena ŠvancárováD40KSU72522027233172
Milan MatoušekH21LKSU67012058461127
Jaromír ŠrámekH55KSU5801515101135
Zdeněk JanůH55KSU5749886293139
Jaromír KomárekH65KSU49005261694
Marie HeclováD10KSU04544464476
František HeclH12KSU02012058486136
Matěj KrčH14KSU0101205848181
Vladimír KvětoňH45KSU6800446412124
 
 
KTA SK Kotnov Tábor (11)
JménoKategorieReg.SIStart
Helena HudečkováD45KTA69513016478
Vojtěch RůtaH18KTA970188761425
Petr HudečekH21KKTA920141075021
Alena ZemanováD50KTA63512323594
Lenka ZemanováD21KKTA8851232351107
Jaroslav HudečekP3KTA6501416339
Alena HudečkováD65KTA435141633813
Jana SvobodováD16KTA995168265774
Martina SvobodováD40KTA71512025203108
Anna SvobodováD14KTA015168263517
Jiří VébrH21KKTA690151548445
 
 
KUL KOB Ústí nad Labem (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Jana BudilováD21KKUL8150103
Martin ChrzP6KUL7001
Lucie OndřichováP6KUL7051
Michal GlöcknerH40KUL7000151
Anna GlöcknerováD16KUL995088
Pavlína VostřelováD16KUL9850100
 
 
KUO KOB Ústí nad Orlicí (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Viktor MutinskýH45KUO65015175292
Zdeňka MutinskáD45KUO64995175126
 
 
KVS SKOB Kobra Vsetín (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš BubelaH21KKVS810078675
 
 
LBE TJ Lokomotiva Beroun (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Vladimír MezníkH50LBE640052971114
Pavla VildmonováD35LBE745143483452
Pavel KarmazínH40LBE680052975149
Jakub KolářH20LBE95014463645
 
 
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Marcela KrausováD35LCV735125315336
Miluše ZenkerováD65LCV455030152415
Ivana MágrováD45LCV555030172034
Zdeněk MágrH55LCV5000301718117
 
 
LDC KOB Děčín (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Ivan StibalH55LDC57018337137
Věra StibalováD50LDC6051834412
Jiří PavlásekH21KLDC750122266535
Alena PavláskováD21KLDC8652835097
 
 
LLI TJ Loko Liberec (10)
JménoKategorieReg.SIStart
Vojtěch PeterkaH21LLLI750251550329
Petr MelicharH16LLI00011398996117
Jakub PeterkaH12LLI040451201132
Vojtěch MelicharH18LLI9802720037527
Viktorie PeterkováD21KLLI75515120593
Anna ŠtičkováD18LLI9651720036189
Matouš FürstH18LLI9603700300621
Aleš FürstH45LLI6801436961118
Katka FürstováD45LLI6950203212624
Anna FürstováD16LLI9854205630686
 
 
LPM OK Lokomotiva Plzeň (14)
JménoKategorieReg.SIStart
Barbora ŠikováD18LPM9650720181981
Martin ŠoupaLINIELPM050030171718
Miroslav ČernýH35LPM75044963781
Kamila LedererováD35LPM7352204254612
Inna ZayatsD21KLPM93535116185
Petr JiroušekH40LPM7001301721157
Pavel DvořákH35LPM7805204250957
Marie PilařováHDRLPM1050
Petr StehlíkH21LLPM7903204523561
Petr WeissarP6LPM7020301715
Samuel WeissarH12LPM0300301713142
Jiří PechH45LPM54022067253134
Iva PechováD35LPM6151206724558
Jakub JedličkaHDRLPM0001
 
 
LPU OK Lokomotiva Pardubice (19)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr KlimplH60LPU540130163378
Lenka KlimplováD21LLPU7951127127996
Alena KlimplováD55LPU5551100661448
Zuzana KlimplováD21KLPU8151933361
Jan FukátkoH21KLPU810592829
Zuzana HermanováD21LLPU8752515136116
Eliška KulhaváD20LPU965788763558
Petra ŠkodováD21LLPU83592025334132
Václav FarářH60LPU5201926062
Martina BaštováD21KLPU8453922175
Pavla HorováD21LLPU9457887927142
Berenika DržkováD14LPU015142554531
Filip DržkaHDRLPU09019324
Štěpán DržkaH21LLPU76042073755189
Markéta DržkováD21KLPU7670928139
Lukáš HovorkaH21LLPU9001981816167
Jan ŽákH16LPU9802232608113
Michal ŽákH14LPU000323260461
Marcela ŽákováD40LPU7053425554144
 
 
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Alena KovářováD50LTP615123291426
Karel KovářH50LTP6102682080144
Lenka KovářováD18LTP9750720034479
Ivana LošťákováD35LTP775823253634
Jan EiseltH21KLTP880168209255
Luboš BrunerH45LTP6501682114116
Petr BílýH45LTP680551279130
Kateřina RibyD40LTP7252342046154
Thomas RibyH12LTP0202897367160
Philip RibyHDRLTP0702897359
Ela LošťákováLINIELTP09516820830
Sára LošťákováLINIELTP065042043430
Boris KovářH45LTP671089915398
 
 
LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Martina HindrákováD50LTU645172018082
Lenka PaurováD40LTU64522060203136
 
 
MAS KČT Aš (15)
JménoKategorieReg.SIStart
Barbora LučanováD14MAS005130151435
Daniela KřížováD12MAS0250301510106
Adéla PetříkováD12MAS0352445586
Jiří FrankH18MAS960030150523
Tereza PelcováD16MAS985341618994
Tomáš RedlichH21LMAS82009097137
Matyáš MálaH10MAS0800202616250
Jan HájekH60MAS5401788574
Tomáš VendelbergerH12MAS03022026165146
Josef KřížekH12MAS0201301507154
Filip KřížekH12MAS0301301509150
Marie KřížkováD10MAS045030151616
Filip KřížekH35MAS780030172677
Jitka KřížkováP3MAS80502026164
Ivo KřížekHDRMAS0501301728
 
 
MBM O-mikron (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Kamila MesiarkinováD21LMBM82827200319128
Michal ŠrubařH21LMBM86062051488117
 
 
MFP VŠSK MFF UK Praha (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr KučeraH35MFP760251507667
 
 
MLA MLOK Mariánské Lázně (14)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan FišákH55MLA44017882125
Pavel BínaH45MLA670823223180
Kathrin BínováD35MLA675441617244
Jan MichalecH55MLA57017881153
Karla ŠmejkalováD50MLA62564161878
Adéla PostránskáD10MLA05514
Radka PostránskáD35MLA745048
Adam PostránskýHDRMLA0900
Samuel JanochH10MLA050241618038
Hana FišákováD35MLA775030147432
Jan SklenářH65MLA42015161170
Martina KamarytováD35MLA665123221028
Miloš KamarytH45MLA6404336705122
Michal KamarytH21KMLA920523222739
 
 
MOV SKOB Ostrava (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Honza HolecH45MOV67012045247120
Václav PetrH55MOV580152980129
 
 
NEJ TJ Jiskra Nejdek (22)
JménoKategorieReg.SIStart
Regina TokárováD14NEJ015120357371
Radim TokárH12NEJ03002049567138
Pavla NádeníčkováD14NEJ015020562757
Iva NádeníčkováD12NEJ03502035733110
Alexandra MarešováD16NEJ9950206734876
Klára MarešováD12NEJ02502067349100
Jakub ZiebaH16NEJ9800206734799
Veronika ZiebováD10NEJ0450205628412
Jan VeckoH14NEJ00022073671065
Alexander MarešH35NEJ7300206735061
Jaromír FreyH70NEJ41004961974
Marcela MarešováD35NEJ745023220722
Regina TokárováD45NEJ695030141652
Josef NádeníčekH35NEJ700023223069
Nela UrbančíkováD12NEJ035223222690
Jaroslav ZiebaH45NEJ650023220676
Lenka ZiebováP3NEJ7251232229
Vojta ŠilhanHDRNEJ0801232215
Petr ŠilhanP3NEJ8600301424
Barbora HnízdilováHDRNEJ0951232228
Lukáš HnízdilP3NEJ8201232205
Jaroslav ZiebaP3NEJ6501232206
 
 
NNN Neregistrovaní (11)
JménoKategorieReg.SIStart
Martin SmejkalH21KNNN850043694843
Lenka KosobudováP3NNN19732025208
Anna KosobudováLINIENNN2006202520934
Katka KosobudováD10NNN2004202520722
Dušan KosobudP3NNN19722025210
Dušan KosobudP6NNNXXXX2025210
Walder JiříP6NNN1963446421
Walder MichalP6NNN19982044886
Vladimír KvětoňH45NNN000244641296
Beránková LenkaP6NNN0052682110
Švarc JiříP6NNN0009682108
 
 
NPA SK LOB Nová Paka (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Jaroslav KalibánH60NPA5101205974186
Karel NovákH60NPA5001206021582
Jiřina KalibánováD60NPA5351206021739
Jana NovákováD55NPA5552206021442
Zdeněk ZikmundH21KNPA670570030021
Ivana TauchmanováD35NPA7852206030064
Monika ŠmidrkalováD21LNPA90512073708124
 
 
OCB OC České Budějovice (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Václav BoučekH70OCB41015141070
Kristina AshD14OCB005141040037
Ludmila BoučkováD65OCB43515143219
Jakub BoučekP6OCB9501416348
Adam AshP6OCB970151409
 
 
OLP PSK Olymp Praha (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Vladimír JohnH55OLP550249500121
 
 
ONO SKOB Ostrov (11)
JménoKategorieReg.SIStart
Šárka GabrielováD55ONO5950868052
Jan LisýH65ONO420130150174
Monika LisáD40ONO6750682085168
Jan OncirkH12ONO0301301500158
Jiří HájekH35ONO640068207265
Kateřina UrbánkováD21KONO9250920073163
Michael HukH10ONO050023220154
Petr ŠevčíkH35ONO7200720176843
Daniel ŠevčíkH12ONO0200301493128
Anežka ŠevčíkováLINIEONO055030149422
Olga ŠevčíkováD35ONO7650867818
 
 
OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Štěpán RiesslerHDROTK0500426385
Eliška RiesslerováD12OTK0350331701114
Otto RiesslerH45OTK680043309290
Kryštof PanovecH14OTK000133121675
 
 
PBM TJ Spartak 1. Brněnská (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Libor RobotkaH60PBM53035202766
Lenka RobotkováP3PBM545152051
 
 
PCB SKP České Budějovice (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Zdeněk BlablaH55PCB590151406131
 
 
PGP SK Praga (27)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan DrbalH40PGP710152225159
Martin HasalH16PGP98047201194103
Jana HasalováD45PGP675123236136
Lenka DarmovzalováD21LPGP795198184376
Petr BaldrianH35PGP7203246047
Jakub VeselýH20PGP95039958127
Martin KondrátH21LPGP65012067946101
Šimon NavrátilH21LPGP970268188241
Magdalena ČtrnáctováD40PGP7151231924140
František ČtrnáctH12PGP0401231948122
Šimon ČtrnáctP3PGP00012032143
Jiří ČtrnáctP6PGP76032045241
Jan ProcházkaH21LPGP820688626597
Jan PřibíkH50PGP630151631136
Monika PřibíkováD40PGP7256301618158
Luboš MatějůH21LPGP7601682623133
Martina SpurnáD21LPGP8556995832138
Tomáš JanovskýH21LPGP6401515464105
Klára HrabánkováD20PGP965423205060
Radana JelínkováD55PGP585130136156
Marek UhlířH20PGP94053311573
Magdalena RyšaváD35PGP76505162750
Petr NemšovskýH35PGP760289915271
David HrabánekH50PGP600351673118
Ilona HrabánkováD50PGP625023218424
Markéta ZelenáD55PGP58505186246
Vladimír ZelenýH65PGP48005186380
 
 
PHK OK 99 Hradec Králové (11)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavlína ChvátilováD35PHK745094302
Johana ChvátilováD10PHK045036200010
Jiří ChvátilH40PHK7200336717163
Šimon ChvátilH16PHK99082035744121
Petr LosmanH21LPHK7901515420125
Lenka SvobodováD20PHK955199589362
Karel KavalírH45PHK6503937872
Jáchym KavalírH16PHK99019830109
Kateřina KavalírováD45PHK6756983320
Jan KamenickýH45PHK660123225578
Petr KadeřávekH21LPHK76059399157
 
 
PLU TJ Sokol Plumlov (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Daniela PullmanováD21KPLU845081
Ota MelcherH21KPLU8001206796841
František OtrubaH10PLU0501205150656
Karel OtrubaH21KPLU791720351487
 
 
PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel KřížH65PZR4800202380764
Zdenka KřížováD60PZR50514982135
Jaromír PospíšilH65PZR44175199468
 
 
RBK SK Radioklub Blansko (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Michal HenekH21LRBK8605515193141
Alice KozumplíkováD21KRBK8151981818109
Petra HegerováD21LRBK9355219245164
Monika PekárkováD21KRBK925230128657
 
 
RIC OB Říčany (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Eva VyhnálkováD35RIC75528892798
Marie VyhnálkováD14RIC0151201923611
Barbora VyhnálkováD21LRIC9850202381278
 
 
ROU SKOB Roudnice nad Labem (12)
JménoKategorieReg.SIStart
Lenka SvobodováD45ROU6650204361844
Jakub SvobodaH21LROU930130169563
Jana KyselováD40ROU70502043619132
Nela KyselováD16ROU995143480492
Dobroslav PohořalýH50ROU64012023803168
Hugo PohořalýH14ROU0103202395785
Anna PohořaláD16ROU9954202395398
Karolína PohořaláD35ROU685020239516
Jana BukováD40ROU7150331208176
Petr BukH16ROU0001331503107
Miloslav BukH50ROU6202331058156
Michal BukH18ROU9601535375
 
 
ROV OK Zubří (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří KadaňkaH50ROV600149897152
Kadaňka JanP3ROV0001420411
 
 
ROZ OK Roztoky (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Svatava VoltrováD50ROZ615043864314
 
 
SBK KOB Start Blansko (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Věra KolaříkováD60SBK52514968541
Zdeněk KolaříkH60SBK54064968388
 
 
SCP OK Sparta Praha (21)
JménoKategorieReg.SIStart
Miloš NovákH65SCP46005229986
Ladislav HošekH50SCP600152115162
Pavel VeljačikH50SCP620049889128
Markéta VeljačikováD45SCP645133673554
Ondřej VrabecH21LSCP830351558115
Romana RůžkováP3SCP8250232028
Martin VrabecH50SCP610051571132
Dana KavkováD45SCP615044641818
Jiří KavkaH50SCP5900682630150
Jarmila LohrováD65SCP465021922017
Pavel JahnH55SCP5500682101167
Helena JahnováD55SCP55505276040
Ivo LohrH21LSCP680144285383
Petra SkripnikováD21KSCP86565315971
Štěpán SkripnikH21LSCP7901887887
Eva TloušťováD35SCP69505211446
Josef ValášekH65SCP45014981382
Naďa ZavadilováD55SCP545033675036
Tomáš ProcházkaH21KSCP820051511417
Zdeněk PřečekH60SCP520050028960
Miloš RakovecH65SCP450044306690
 
 
SHK TJ Slavia Hradec Králové (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Martina ThýnováD12SHK035041078294
Nikola ThýnováD14SHK005120321919
Dita Terezie OndřejováD21KSHK8550991559
Ivana ThýnováD45SHK6651201766342
Zdena ŠabatkováD55SHK5652911258
Roman PaclíkH21LSHK78019137103
Josef KohoutH40SHK69022017669147
Petr ŠabatkaH55SHK57039115127
 
 
SCH TJ Skalka Cheb (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Miroslav VlachH50SCH6101246813140
Ladislav SchejbalH60SCH530123237398
 
 
SJC TJ Sportcentrum Jičín (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Lenka KazdováD21LSJC8484995813104
Ondřej KazdaH21LSJC820288628895
Zdeněk TesařLINIESJC0401205354414
Zdeněk TesařH40SJC74012053543161
Jan BenešH21LSJC8703886513135
Zuzana ProcházkováD21KSJC8551996941
Lucie SoukupováD21LSJC895151180122
Iva BenešováD50SJC615199080
Josef BenešH55SJC58019907159
 
 
SJH SJH Jindřichův Hradec (10)
JménoKategorieReg.SIStart
Milan DundáčekH45SJH6902331598128
Karel DundáčekH10SJH040142043578
Julie DundáčkováD16SJH985342044366
Hana DundáčkováP3SJH7052442862
Ivan GřundělH70SJH420133128978
Jan BenešH40SJH7001336767141
Michaela BenešováD10SJH065155345126
Iva BenešováD40SJH7051109148
Jana BenešováD21LSJH9451920682102
Milan HavlíkH50SJH6201231209126
 
 
SJI OK Jihlava (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Dana HrstkováD45SJI60515235816
Tomáš OranyH21KSJI731188929431
Vojtěch OranyH10SJI040136199968
Sylva OranyováLINIESJI0751521924
Michal ProšekH21KSJI782388864413
Jaroslav VítekH40SJI72012061827171
Matěj VítekH10SJI0500206184152
Hana VítkováLINIESJI075014010
Lenka VítkováP6SJI8050141
Zuzana ČechováD45SJI69519803346
Petr ČechH14SJI0001207568079
Tereza ČechováD18SJI9852205851185
Jan BořilH18SJI9700720058413
 
 
SKV TJ Slovan Karlovy Vary (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Kateřina OndrováD21KSKV895141621765
Marek ŠtěrbaH10SKV04015173864
Lukáš ŠtěrbaHDRSKV10012045223
Irena SavičováD60SKV535243
Marie ŽandováD35SKV655123648660
Jan DítkoH35SKV730168263439
Markéta DítkováD10SKV04516826522
Jitka DítkovaD35SKV775268267610
Václav BaduraH21KSKV8101720090415
Jana ŠplinarováD50SKV645123753228
Jaroslav KubátH55SKV520351137147
Lenka KubátováD55SKV555123754954
Svatava NovákováD60SKV53515113547
 
 
SLA SKOB Slaný (3)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan HanákH21LSLA80028800165
Zdeněk ŠvecH65SLA4700880696
Emil ZábranskýH70SLA420042042572
 
 
SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Monika PološčukováD45SMB6551772250
Lucie PološčukováD21KSMB905149977105
 
 
SNA TJ START Náchod (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří DouchaH21LSNA71059626147
Martin DouchaH10SNA0501963648
Tomáš DouchaHDRSNA08019616
Jaroslava DouchováD40SNA71559606134
 
 
SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef KulhavýH50SRK5701416300130
Jarmila KulhaváD40SRK6751219278122
Tereza KosováD14SRK015120737475
Veronika ŠklíbováD14SRK015341634325
Michaela KosováD45SRK67524386114
Michal ŠklíbaH16SRK99007201758101
Jan ŠklíbaH35SRK7501981153
Jana ŠklíbováD35SRK7651950338
 
 
SSU SK Severka Šumperk (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Eliška KuncováD21LSSU8951700303984
 
 
TAP KOB TRETRA Praha (14)
JménoKategorieReg.SIStart
Jakub MakovskýH21LTAP85117778511131
Jakub VlášekH18TAP97025184615
Michal HodekH21LTAP880851543339
Martin ČernýH21LTAP8902887637123
Vítězslav ZajícH21LTAP8610515469145
Kateřina ZamazalováD21LTAP9053416010148
Teodora DědkováD14TAP005136196123
Lucie GabrovskáD21KTAP885488885449
Jiří JirousH21KTAP720144286711
Jan KutálekH21KTAP830144287823
Anna HermannováD21LTAP925123213298
Markéta ZajícováD21LTAP9054361934134
Jakub CikhardtH21LTAP870636198825
Balzhima BatobolotováD21KTAP875141600769
 
 
TBM KOS TJ Tesla Brno (14)
JménoKategorieReg.SIStart
Pavel MilánH35TBM72275324245
Jakub MilánH12TBM0411888640148
Tomáš MilánH14TBM011144307851
Jindřiška MilánováD35TBM747541611054
David NečasH35TBM761168207355
Petra GrycováD35TBM746723067942
Jan GrycH45TBM670953233102
Vojtěch GrycH14TBM010699586769
Ondřej GrycH10TBM040688864858
Kamila ŠpringlováP6TBM005053292
Anna CigošováP3TBM5253410192
Vodrážka ŠtěpánHDRTBM000253252
Vlastislav ŠebestaP3TBM5807410327
Eva HamalainenP6TBM705053292
 
 
TEP Tempo Praha (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří ŠubrtH50TEP61007986154
 
 
TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Martin TichýH50TJH640151929138
Jana TicháD45TJH64515192522
 
 
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Jan PicekH45TJN6500416839100
Helena PickováD45TJN695241684312
Květa BerkováD40TJN7350232629106
Otakar NovotnýH55TJN56048260151
Martin PosseltH45TJN6802232256104
Martin PosseltH21KTJN950123251233
Romana PosseltováD40TJN7050410359160
Ondřej TáborskýH55TJN56058250171
 
 
TJP TJ Sokol Troja (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Michal BenešH35TJP780023289735
 
 
TRI TJ TŽ Třinec (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Magda BrukováD14TRI0054786339
Slavomír BrukH45TRI680049378112
Marek BialožytH12TRI030151461152
Miroslav BialožytH55TRI57018789163
Pavla BialožytováD50TRI63505144622
Jana TesařováD18TRI9751207374687
 
 
TTR OOB Třebíč (13)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš PrášilH10TTR05015177166
Jan NešporH14TTR010141621573
Svatobor SyselH50TTR620252238142
Jan NešporH50TTR6101995847172
Jiří KoudelnýH60TTR54015225192
Marie NešporováD12TTR035152239104
Marie NešporováD40TTR725152242128
Iva SyslováD50TTR61515223720
Šimon PrášilHDRTTR0901118
Terezie NešporováHDRTTR085249689
Mirka PrášilováP3TTR745152356
Marek PrášilH21LTTR730150058019
Jiří NešporLINIETTR05025224824
 
 
TUR OOB TJ Turnov (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš KopeckýP3TUR890151539
Martina JirkůD21KTUR8750822199
Alena LinkováD18TUR9751140341983
Martin BaierH21LTUR7603767777765
Jiří KonopáčH55TUR58038220143
Iva RufferováD21LTUR8354822282126
Martin VáňaH21LTUR84011840303139
Jan SchulhofH21LTUR89005122553
Marek BrožH21LTUR840288761893
 
 
TUV SOK TJ Turnov (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Jiří GurkaH55TUV4601501246123
Kamila ZakouřilováD21KTUV855752370113
Tomáš ZakouřilH21KTUV7500517263
Jiří PospíšilH65TUV4701832388
 
 
TZL SKOB Zlín (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Marie KrejčíkováD21LTZL92529416043130
Zbyněk KrejčíkH55TZL5704571221141
Monika KrejčíkováD50TZL62625221918
Rudolf SlováčekH60TZL5402207084496
Jan SadílekH18TZL9601531261
 
 
UVP Slovan Praha (2)
JménoKategorieReg.SIStart
Ivan MatějůH65UVP4600790178
Ladislava MatějůD65UVP4750799921
 
 
VAM OOB Vamberk (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Jana KulováD45VAM655041631732
Jiří KulaH50VAM610051465158
Robert MüllerH45VAM6900553456126
Zorka MüllerováD45VAM676798180546
 
 
VBM VSK Mendelu Brno (5)
JménoKategorieReg.SIStart
Lucie ŠtefkováD21KVBM82542060230101
Adam BravenýH21LVBM880186699857
Aleš KozumplíkH21LVBM840349841107
Zdeněk MazalH21LVBM8103553285111
Petr HroudaH45VBM69005373582
 
 
VCB TJ OB České Budějovice (7)
JménoKategorieReg.SIStart
Josef RychteckýH65VCB48015373084
Martina TeringlováD35VCB7851521130
Vojtěch TeringlLINIEVCB07022329802
Vendula TeringlováD10VCB045123297514
Radek TeringlH45VCB65028044140
Radek JanošíkH35VCB740241630151
Eva JanošíkováP3VCB0552416310
 
 
VIC OB Vizovice (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Miroslava FukátkováD35VIC765825315514
Karel KršákH55VIC59021006613133
Olga KršákováP3VIC675853889
Martin SadílekH45VIC69015229374
Iva SadílkováD14VIC01515312229
Lenka SadílkováD40VIC7055416050174
 
 
VLI Slavia Liberec orienteering (9)
JménoKategorieReg.SIStart
Manfred HickethierH60VLI5201900517494
Miroslav HoráčekH60VLI5000421490
Stanislava HoráčkováD65VLI495041009
Petr KarmazínH60VLI490136198684
Ivana KarmazínováD60VLI51505121637
Kateřina MatějůD21KVLI805433678343
Michal MatějůH21LVLI7702887154177
Jaroslava PachnerováD60VLI5152828331
Pavel ŘezáčH45VLI6900301152136
 
 
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (32)
JménoKategorieReg.SIStart
Tomáš KamarytH21LVPM88072042527113
Lenka HasmanováD35VPM755120603904
Ondřej HasmanH14VPM0002204251471
Marek HasmanH12VPM02012040515162
Jakub HasmanH10VPM0501204251636
Jan HasmanH35VPM6901206039179
Aleš RichtrH35VPM66015168675
Lucie RichtrováD35VPM745124
Stanislav RauchH21LVPM820188762445
Robert AndělH21LVPM8001887623153
Jiří BlažekH45VPM5009253118132
Jan VáclavíkH21LVPM87012031375173
Monika VáclavíkováP6VPM87501473
Tomáš RauchH21LVPM850188762549
Petr BeránekH55VPM4502330530145
Pavla BeránkováD65VPM435033065011
Johana HlinovskáD18VPM9751203516669
Lenka BeránkováD40VPM70512042504130
Ondřej HlinovskýH14VPM0102203516759
Adéla MikešováD16VPM9852204252070
Lucie ŠafrhansováD18VPM9753206039977
Robert MartínekH21LVPM7700301170159
Šimon KurzH12VPM02082058525126
Ondřej KurzH10VPM0503140042960
Zdeněk KurzH35VPM630130146337
Jiří BouchalH21LVPM8449995860163
Vendula DoležalováD21LVPM878799585892
Daniel TesařH21LVPM820343481471
Roman MikešH40VPM70022051482135
Simona MikešováD40VPM7453152
Julie MikešováD10VPM045524
Lenka BeránkováD40NNN0052682110114
 
 
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Jaroslav FarářH60VRL5002926170
 
 
VSP USK Praha (33)
JménoKategorieReg.SIStart
Kamil ArnoštH21KVSP7301204489653
Kateřina ArnoštováD35VSP7652885720
Tomáš BaldriánH10VSP0405920073046
Eva BaldriánováLINIEVSP07518886396
Josef DohnalH70VSP43005174368
Dana DohnalováD60VSP50505164545
Jaroslav HořínekH60VSP50005164376
Aleš JedličkaHDRVSP08002067940
Josefína JedličkováLINIEVSP065144308528
Pavla KlapalováD40VSP709951589138
Valentýna KopeckáD10VSP0453202184718
Dominik PrůšaH12VSP04062032107140
Kryštof PrůšaH14VSP0102202070787
Michal PrůšaH40VSP7310553437169
Markéta PrůšováD40VSP725653160142
Jakub SemíkH14VSP000044636353
Jan SemíkH45VSP65075357294
Václav SoukupH55VSP5600232045161
Michaela SoukupováD55VSP585023219038
Jitka SvobodováD35VSP74505359816
Jan ŠvábH55VSP5801886277149
Petr UherH45VSP50015226986
Zuzana UhrováD21KVSP805023206251
Matyáš ZakouřilH10VSP040023261642
Václav ZakouřilH40VSP740151724139
Helena ZakouřilováD40VSP7453232401146
Klára ZakouřilováLINIEVSP0850203211332
Johana KopeckáD16VSP9950202184890
Jiří AugustaP3VSP74212021838
Alena DoležalováP3VSP6060
Alena KopeckáD40VSP72502021849164
Jakub PuchalskýP6VSP6911
Jan PuchalskýH14VSP0101202183657
 
 
ZAK SK Netopýr Zákupy (4)
JménoKategorieReg.SIStart
Ludvík KašparH40ZAK7200410399167
Vojtěch KašparH10ZAK040044893172
Štěpán KašparH10ZAK040144893276
Marie KašparováD40ZAK7250331399112
 
 
ZBM SK Žabovřesky Brno (19)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr PřikrylH21LZBM670852008179
Jan DrábekH21LZBM85114969059
Jan ZháňalH21LZBM8721111118775
Hana HlavováD21LZBM8888515450158
Jakub ZimmermannH21LZBM8928995810175
Eva KabáthováD21LZBM8966720034194
Jindra HlavováD21LZBM8989515488146
Štěpán ZimmermannH21LZBM9101911220171
Vít BravenýH21LZBM910288889137
Petra KoporováD21LZBM93537200316118
Barbora HruškováD21LZBM93541668661106
Kateřina ChromáD21LZBM94519201069110
Magdaléna TužilováD20ZBM9452202073756
Markéta TesařováD21LZBM9456920106888
Vladěna HrstkováD21LZBM87877201204152
Vladimír KelblH18ZBM971136195717
Anna AuerműllerováD14ZBM006013
Ondřej ŠvirákH21LZBM910399580233
Kristýna MervartováD21KZBM916089738879
 
 
ZBP OOB SK Zbraslav (8)
JménoKategorieReg.SIStart
Petr VaněkH21KZBP730299580047
Jiří PražákH21LZBP780053583169
Filip ToušekH21KZBP71025358619
Radka JílkováP3ZBP7751
Jana SedláčkováD35ZBP76545359026
Martin SedláčekLINIEZBP070016
Otakar SedláčekP3ZBP7200
Jana ZoubkováD21KZBP80505359273
 
 
ZPV KOB ZPV Prostějov (1)
JménoKategorieReg.SIStart
Vojtěch DokoupilH45ZPV642552596108
 
 
ZVO OB SK Zvole (6)
JménoKategorieReg.SIStart
Lenka ZimmerováD50ZVO645142822010
Jan ZimmerP3ZVO0001897354
Kateřina ZimmerováD16ZVO985288627484
Jiří ZimmerP3ZVO6601428232
Tomáš HájekH50ZVO64012031360148
Eliška HájkováD16ZVO98512031363102